Wyposażenie firmy - meble itp

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
apogeum
Użytkownik
Posty:171
Rejestracja:27 wrz 2012, 09:58

17 lut 2014, 16:16

A ja jestem zdania, że najważniejszym meblem w domowym biurze powinno być odpowiednie biurko i o to przede wszystkim powinniśmy zadbać jeśli tylko chcemy mieszkać w wygodnym otoczeniu. Biurko moim zdaniem powinno być spore, mieć duży blat. Najlepszy będzie matowy ponieważ nie będzie odbijał światła z laptopa. Przeglądając biurka w ofercie brw: http://www.brw.com.pl/biurka_stoly_biurowe/ bardzo ładnie prezentuje się moim zdaniem ten model:
Obrazek
biznesmenka
Użytkownik
Posty:255
Rejestracja:13 lut 2013, 09:19

10 lip 2014, 18:08

Moim zdaniem odpowiedni dobó mebli w firmie jest bardzo ważny,.
Trzeba zwracać uwagę na pewno na walory estetyczne - klienci też na pewno na nie patrzą. Pod tym względem bardzo podobają mi sie krzesła i stoły do sali konferencyjnej z tej stronki: http://www.meblehoreca.pl/.
No i do tego dochodzą jeszcze względy praktyczne. Najwygodniejsze w użytku są chyba stoły składane, bo pomieszczą sporo osób, a jednocześnie same nie zajmują zbyt wiele miejsca.
demol
Użytkownik
Posty:212
Rejestracja:28 sie 2013, 13:02

17 lip 2014, 13:20

Pod kątem ergonomii szukałbym, pracownicy długo pracują, bóle kręgosłupa nie pozwalają na efektywną pracę.
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

01 sie 2014, 10:02

Moim zdaniem w firmie dobrze sprawdzają się innowacyjne rozwiązania. Moja firma zatrudnia również osoby niepełnosprawne i wyzwaniem było przystosowanie biura do ich potrzeb. Trafiłem na bardzo ciekawy projekt wykonany przez firmę Exeon. Jest to szafka, której system składa się z ruchomych modułów. Ruch ten odbywa się okrężnie i dwukierunkowo (pionowo i poziomo). Dzięki temu osoba niepełnosprawna może dostać się do każdej półki. Warto inwestować w takie rozwiazania.
smyk
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:04 paź 2012, 11:35

15 wrz 2014, 07:46

Ja w tym miesiącu wymieniałem w firmie właśnie część wyposażenia. Meble zamawiałem w sklepie Gama - zależało mi oczywiście na cenie ale chciałem również kupić coś porządnego .Tak aby w firmie meble posłużyły jednak na trochę dłużej. W końcu w firmie eksploatuje się je w dość znaczący sposób.
W końcu zdecydowałem się na poniższy model - meble raczej tradycyjne ale z dużymi i wygodnymi szafami, które mieszczą dosłownie wszystkie potrzebne dokumenty w firmie.
Pozdrawiam.
Obrazek
Vavildi
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:21 sty 2014, 11:48

21 wrz 2014, 11:43

Dla zakładów produkcyjnych na pewno niezbędne mogą być tokarki, czy obrabiarki np. do metalu. Ja mogę polecić te tokarki - http://www.abplanalp.pl/tokarki-cnc.html. Są porządnie wykonane, mają gwarancję i co bardzo ważne są one bezpieczne dla pracowników.
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

22 wrz 2014, 13:27

Ja wyposażałem biuro niecały rok temu i korzystałem ze sklepu meble-arcadia.pl zamawiając głównie szafki. Nie było problemów z zamówieniem, nawet pracownicy sami doradzali co warto wziąć.
niebo
Użytkownik
Posty:273
Rejestracja:19 sty 2014, 21:16

19 maja 2015, 10:17

Tak przeważnie jest w sklepach internetowych, że doradzą Ci i zdarza się, że zaproponują coś lepszego i tańszego niż sam sobie wybrałeś. Jak wybierasz sobie sfmeble to też trafisz na rabaty, ale to jak wszędzie.
uluki
Użytkownik
Posty:239
Rejestracja:10 lut 2015, 11:42

08 cze 2015, 12:34

My właśnie robiliśmy mały remont w firmie i wymienialiśmy uchwyty do mebli, żeby pracowało nam się wygodniej:)
Awatar użytkownika
PaulinaW
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:14 mar 2014, 14:08

11 cze 2015, 13:57

całkiem w porządku ;)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl