zakładanie firmy

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

karolbudnowski
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:18 lut 2019, 13:18

03 lut 2021, 14:18

Warto inwestować w dobrej jakości zamienniki. Koszty się bardzo szybko zwrócą. Zwłaszcza, jak w biurze mamy kilka lub kilkanaście drukarek, wtedy oszczędność jest mega duża. Osobiście też lubię zamienniki z Asarto za wydajność i kompatybilność z drukarkami
anako
Użytkownik
Posty:40
Rejestracja:13 wrz 2018, 22:46

12 lut 2021, 11:06

Prowadzenie firmy to duże wyzwanie, wiadomo. Ogrom pracy żeby wszystko było na bieżąco dopilnowane. Dlatego jeśli można sobie coś ułatwić, to po prostu warto to zrobić. Tak jak ja jestem bardzo zadowolona z MonPay. Nie tracę już czasu na monitorowanie płatności, system robi to automatycznie. Poza tym wysyłane są do klientów automatyczne powiadomienia o płatnościach, też tych po terminie. System posiada różne narzędzia pomagające polubownie odzyskać należności. Jeśli to nie pomaga, program wygeneruje potrzebną dokumentację dla sądu. To duże wsparcie dla firmy, zdecydowanie.
Awatar użytkownika
inezkam
Posty:7
Rejestracja:18 lut 2021, 15:29

18 lut 2021, 15:32

Gdzie poczytać/zgłosić się do jakiejś firmy, która pomoże w pomyśle na biznes?
Agula1
Użytkownik
Posty:38
Rejestracja:20 lut 2018, 13:10

15 mar 2021, 21:49

Kiedy ja postanowiłam założyć własną firmę były osoby, które mi to odradzały. Argumenty padały różne, ale ja chciałam dopiąć swego. Z resztą nie tak łatwo mnie zniechęcić. Owszem, korzystałam z profesjonalnej pomocy, ale to tylko wyszło na dobre. W sumie z polecenia trafiłam do agencji Marketing Relacji spółka z o.o i muszę przyznać, że się na nich nie zawiodłam. Tak naprawdę to działają w wielu obszarach, między innymi pomagają firmom w efektywnym rozwoju. Ich pomoc w opracowaniu strategii okazała się nieoceniona. Tak samo jak późniejsze działania jeśli chodzi o marketing i wsparcie sprzedaży. Można powiedzieć, że działają kompleksowo i skutecznie. Już nie będę mówić, że ci co tacy sceptyczni na początku byli, to teraz mi gratulują.
marefebbo
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:12 lut 2019, 12:27

01 kwie 2021, 11:45

Istotnie wybór odpowiedniego tonera do drukarki jest bardzo ważny, więc spokojnie możemy wtedy pracować, nie obawiać się o to, że będzie problem z drukowaniem, jakością druku itd. Ja osobiście polecam tonery zamienniki z Asarto. Bardzo szeroka oferta, dobra dostępność, normalne ceny
MarcinC
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:01 paź 2020, 10:44

05 kwie 2021, 22:05

Też mamy w biurze tonery z Asarto, do Brotherów i Epsonów, w sumie z 10 drukarek. Faktycznie w skali roku to dość spore oszczędności. A drukuje sie naprawdę przyjemnie, bezproblemowo, skutecznie, u nas zwłaszcza dane tabelaryczne. Dlatego zdecydowanie mogę polecić
Awatar użytkownika
SzNowak
Posty:1
Rejestracja:27 kwie 2021, 10:05

27 kwie 2021, 10:14

Przy zakładaniu zdecydowanie warto udać się do specjalisty po rzetelną wiedzę.
cynamona
Użytkownik
Posty:101
Rejestracja:09 lut 2018, 14:15

12 maja 2021, 17:07

jeśli chodzi o zamienniki tuszy to mi się sprawdzają activejety, są łatwo dostępne, nawet do nowych modeli je łatwo kupić, juz od dawna mi sie sprawdzają
Łucja0982
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:30 cze 2021, 09:20

27 lip 2021, 09:19

W zarządzaniu firmą warto wykorzystać system CRM. Pomoże on między innymi w zarządzaniu nie tylko firmą ale także relacjami z klientami. Polecam sprawdzić ofertę od FIRMAO, ja korzystam z ich oprogramowania i jestem jak najbardziej zadowolona!
Awatar użytkownika
monika75
Posty:7
Rejestracja:28 lip 2021, 18:02

30 lip 2021, 10:01

ciezka robota
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl