Zarabianie na swoich pasjach?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

11 gru 2015, 12:17

Takie zarabianie jest najlepsze, bo jest mniejsza szansa na wypalenie ;) Ja na przykład uwielbiam szyć, od małego w sumie. Od dwóch miesięcy jestem w dodatku szczęśliwą posiadaczką magicznej ;) maszyny zwanej również hafciarką. Byłam na jednym pokazie marki Bernina i kupilam sobie ich hafciarkę, Bernina 720. To jest po prostu cudowne urzadzenie, naprawdę. Kiedys chciałam sie uczyć haftu, ale tak jak mam talent do szycia, tak do haftowania nie za bardzo. No ale już sie nie rozgaduje o tym, chociaż moglabym godzinami... W każdym razie teraz szyję, robię ciuchy i inne rzeczy typu ręczniki z haftem na zamówienie. I powiem Wam, ze nie myślałam, że na mojej pasji do szycia będę moga wyżyć
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

15 gru 2015, 23:26

moja zona otworzyla swoja kwiaciarnie, dosc sporo sie rozrosla. Tak wiec oboje teraz pracujemy tam, plus jeszcze mamy dodatkowy zysk z inwestowania w www.klub-inwestorow.pl/ :) wiec jakos sie nam kreci, ja sie zajmuje managenmentem, ona uklada te swoje kwiatuszki, chociaz powiem, ma do tego talent, pewnie dlatego nam sie tak dobrze ten biznes wiedzie
klakier
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:16 gru 2015, 13:47

16 gru 2015, 14:35

Chyba każdy by tak chciał :)
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

11 sty 2016, 12:16

Myślę, że stricte na swojej pasji zarabiają nieliczni, ale da się to połączyć. Jeśli na przykłąd ktoś się interesuje językami, nie będzie mu trudno znaleźć roboty, szczególnie jeśli się zna rzadkie języki (to, jakie warto przeczytać tutaj: www.linguajob.pl/artykuly/niszowe-jezyki-obce-praca-gwarantowana )
mlip
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:14 sty 2016, 09:55

14 sty 2016, 10:12

zarabianie na swoich pasjach to najlepsza opcja! I prawdopodobnie najbardziej udany biznes ;-) Jak dotrzeć do klientów - moje początki to po prostu polecenia od zadowolonych kleintów :) i mozolne pozycjonowanie strony www
Kijanka
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:02 lut 2016, 13:25

17 lut 2016, 16:04

Najlepsza, wymarzona opcja - ale komu się to udało?
Znam tylko jedną osobę, która tak ma - ale to prawdziwy artysta.
Awatar użytkownika
Revshare
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:06 mar 2016, 13:32

06 mar 2016, 13:35

Vernon pisze:Takie zarabianie jest najlepsze, bo jest mniejsza szansa na wypalenie ;)
Nawet powiem, że nie ma zadnej szansy na wypalenie się, skoro kochasz to, co robisz :mrgreen:
..
Portal społecznościowy, który płaci Ci za aktywność.
Plus 10 $ na start - zobacz.
Marti
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:14 mar 2016, 20:50

15 mar 2016, 09:19

Zarabianie na swoich pasjach....chyba się da, przy czym w moim przypadku okazało się, że jak zaczęłam zarabiać na pasji, to przestała ona być moja pasją i nagle po prostu nie sprawiało mi to już przyjemności. Nie wiem, czy komuś też zdarzyła się taka sytuacja...myślę, że zaczęłam tę pasję traktować jako źródło utrzymania i w tym momencie przestała już być dla mnie atrakcyjna...Zdarzają Wam się zmiany w życiu i obrót o 180 stopni? Nagle po wielu latach w jednym zawodzie, zaczynacie zajmować się zupełnie czymś innym? Czy to wypalenie zawodowe?
samotnik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:16 kwie 2016, 18:45

16 kwie 2016, 18:48

to wszystko zależy od motywacji
Awatar użytkownika
barnabas
Posty:4
Rejestracja:27 maja 2016, 10:51

02 cze 2016, 09:59

według mnie nie ma nic lepszego niż zarabiać na swojej pasji :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl