Zarabianie na swoich pasjach?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

gonsior
Użytkownik
Posty:87
Rejestracja:18 maja 2016, 16:12

24 sie 2016, 12:11

Jest dużo takich firm, znam nawet kilka. Z usług jednej z nich nawet korzystałem, gdy malowali mi mural reklamowy na ścianie magazynu. Pan Łukasz jest osobą, która zarabia właśnie na swojej pasji. Tutaj macie jego stronę muralegraffiti.eu . Zobaczcie ich galerię, jest niesamowita!
Awatar użytkownika
wojtek27
Posty:4
Rejestracja:06 lip 2016, 00:45

02 wrz 2016, 00:41

Ja przez wiele lat malowałem obrazy różnymi technikami. Wszyscy znajomi mówili, że są piękne, ale nie było mnie stać na drogie farby, dlatego obrazów nie było zbyt dużo. Teraz jest z dostępem do materiałów dużo lepiej niż kiedyś. Wchodze tutaj: www.plastyczny-sklep.com.pl/ i mam do wyboru do koloru. Obrazy zacząłem nawet sprzedawać :)
Awatar użytkownika
Misiak1
Posty:4
Rejestracja:05 wrz 2016, 17:39

05 wrz 2016, 17:51

MI się udało :) ale nie rozumiem, po co Ci wiedza jaką pasję ktoś wykorzystał do zarabiania :) masz swoje pasje, które na pewno prowadzą do jakiegoś zarobku. Ale taki tryb zarobku jest trochę niebezpieczny ze względu na to, że może zbrzydnąć ta pasja.
Lens74
Użytkownik
Posty:118
Rejestracja:22 cze 2016, 15:42

17 wrz 2016, 10:48

Kiedyś bym bardzo chciała ale zobaczymy jak to będzie.
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

02 paź 2016, 19:20

Ja się zastanawiam czy by nie zacząć udzielać trenerskich rad co do jazdy na rowerze. Tych pumptracków jest w mieście coraz więcej. A przy okazji widzę, że koszulki na rower takie tak te: kamizelkaodblaskowa.com.pl/kamizelki-odblaskowe-dla-dzieci-i-mlodziezy/ ma coraz więcej młodzieży. Tak samo kasków. A to idzie w parze z rowerami przecież ;)
Awatar użytkownika
samarian
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:04 paź 2016, 18:34

04 paź 2016, 18:37

to idealne rozwiązanie. dla zarabiającego i jego klientów
Kamilm
Użytkownik
Posty:51
Rejestracja:25 sie 2016, 21:14

15 paź 2016, 15:40

Polecam wszystkim portal: portalinfo.pl/
Jest tam mnóstwo ciekawych informacji na tematy, związane z tematyką finansową. Znajdziecie wiele przydatnych porad i wskazówek, dotyczących tej branży. Serdecznie polecam!
sabina
Użytkownik
Posty:53
Rejestracja:17 paź 2016, 11:30

17 paź 2016, 11:35

Ja bym chciała zarabiać na swojej pasji, a dokładnie na sprzedaży rękodzieła. Chciałabym założyć własny sklep internetowy. Jaką platformę do tego polecacie? Myślałam, żeby zlecić tej firmie wykonanie sklepu, a widzę, że korzystają z platformy Magento auroracreation.pl/uslugi/sklepy-internetowe . Znacie?
biznesmenka
Użytkownik
Posty:255
Rejestracja:13 lut 2013, 09:19

17 paź 2016, 19:29

To chyba marzenie każdego - zarabiać, robiąc to, co się lubi.
Niestety w praktyce różnie z tym bywa.
Ale hobby można traktować też jako inwestycję. Dobrym przykładem może tu być kolekcjonowanie monet. Sama ostatnio sprawdzałam tu: www.cezar24.pl/ , ile kosztują przykładowe monety. I okazuje się, że wcale nie tak dużo, jak mogłoby się wydawać. A z tego co słyszałam, zbieranie monet naprawdę wciąga.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

27 paź 2016, 14:01

Zarabianie na swojej pasji to coś, do czego zawsze dążyłem. Dużo podróżuję po Europie i Azji, do tego fotografuję i opisuję wszystkie swoje wojaże. Mam więc całkiem sporo ciekawych historii do opowiedzenia. Zacząłem od kilku nieśmiałych postów, ale zobaczyłem, że ludziom się spodobało, więc pisałem coraz więcej. Zacząłem w końcu myśleć, czy można by z tego mojego hobby zacząć zarabiać, chociaż niewielkie sumy. Stąd: performance360.pl/najlepsze-programy-partnerskie-zarabianie-programach-partnerskich/ dowiedziałem się o tym, czym są programy partnerskie i w jaki sposób można wziąć w nich udział. Dzięki temu, że uczestniczę w kilku z nich, w stosunkowo niedługim czasie mój blog zaczął przynosić pewne dochody. Tak oto zacząłem zarabiać na tym, co lubię najbardziej.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl