Zarabianie na swoich pasjach?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Kornel
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:27 lip 2018, 11:15

27 lip 2018, 11:22

Moim zdaniem na pewno da się znaleźć porady w tym temacie w Internecie. Z całą pewnością się coś ciekawego znajdzie.
Nic nie mija bez śladu. Cokolwiek zrobię, będę to miała zapisane w historii życia, podobnie jak do historii choroby wpisuje się każdy drobiazg.
hamstii
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:31 maja 2016, 14:13

27 lip 2018, 13:11

Od pewnego czasu zaczęłam coraz częściej używać maszyny do szycia, w końcu skończyło się tym, że moje osiedlowe sąsiadki zaczęły zamawiać u mnie narzuty i kocyki z materiału, który sobie wypatrzyły w internecie. Zajmuje się szyciem dodatków do salonów jak i przeróżnych kocyków. Jeśli chodzi o tkaniny w sklepie internetowym to kupuje najczęściej z https://www.pickandcraft.pl/ mają najbardziej korzystne ceny i najlepszy wybór materiałów.
Awatar użytkownika
poldark
Posty:1
Rejestracja:30 lip 2018, 09:57

30 lip 2018, 10:01

Moja przyjaciółka tak zarabia - jest psią fryzjerką :p W ten sposób połączyła dwie pasje: miłość do zwierząt i fryzjerstwo :)
Awatar użytkownika
trzymajj
Posty:4
Rejestracja:02 sie 2018, 14:12

02 sie 2018, 14:14

No podobno jak się bierze pieniądze za to co się robi dobrze, to człowiek ani jednego dnia nie przepracuje, haha :D
Awatar użytkownika
ollinek
Posty:1
Rejestracja:28 lip 2018, 17:13

02 sie 2018, 19:31

Nikt się nie podzieli sprawdzonym pomysłem w tym temacie. Byłoby to zbyt łatwe.
kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

06 sie 2018, 11:31

Moją pasją od wielu lat było szycie. Pomyśłałem, iż może to być klucz do sukcesu a przede wszystkim solidnego zarobku. Dlatego po zebraniu odpowiednich pieniędzy zdecydowałem się na zakup specjalistycznych maszyn (lokal już posiadałem). Z pomocą OMB GROUP oraz ich zaopatrzenia w postaci maszyn szwalniczych, akcesoriów oraz części do maszyn prasowalniczych osiągnąłem sukces! Moja pasja przerodziła się w solidny zarobek.
borom
Użytkownik
Posty:24
Rejestracja:08 sie 2018, 14:51

08 sie 2018, 15:14

Na mojej pasji, czyli czytaniu, trudno byłoby zarobić, bo antykwariat, czy księgarnia to naprawdę niewdzięczny biznes.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

09 sie 2018, 14:12

Ja od wielu lat interesuję się historią sztuki. Nie tylko historią zresztą – choć to moja główna obsesja – ale także jej krytyką, w pewnym stopniu wykonawstwem (to i owo czasami namaluję) itd. Odkąd pamiętam kolekcjonuję różnego dzieła – nieważne, czy to taka „sztuka-sztuka” w rodzaju obrazów, czy raczej jakieś artystyczne rzemiosło ludowe. Od jakiegoś czas uczestniczę w aukcjach za pośrednictwem https://desa.pl/pl - na początku tylko licytowałem to, co mi szczególnie wpadło w oko, ale od jakiegoś czasu również zacząłem sprzedawać niektóre z moich wcześniejszych „inwestycji” albo „zdobyczy”. Powiem Wam, że czasami można znacząco wyjść na plus. Zwłaszcza, jeżeli ma się trochę wiedzy i odpowiedniego oka do sztuki – dzięki którym można coś tanio nabyć w jednym miejscu, a potem sprzedać za kokosy w innym. No i te emocje, które towarzyszą licytacjom – coś niesamowitego.
Awatar użytkownika
rezen
Posty:4
Rejestracja:14 sie 2018, 16:31

14 sie 2018, 17:55

Ciężko jest znaleźć taki zawód, który będzie łączył przyjemne z pożytecznym. Ale jeżeli ktoś szuka jakieś nieciężkiej pracy to polecam przede wszystkim zainteresować się możliwością zarabiania przez internet, na https://www.templatka.pl/zarabianie-prz ... zliwe.html można na ten temat sporo poczytać
cxap1
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:21 sie 2018, 15:35

22 sie 2018, 17:51

W Sieci z całą pewnością znajdą się informacje na ten temat. Wystarczy troszkę poszperać :)
Kiedyś ludzie skubali pierze. Dziś skubią klawiaturę. Każdy czas znajdzie swoją drogę.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl