Zarabianie na swoich pasjach?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

natalia7
Użytkownik
Posty:362
Rejestracja:07 mar 2017, 16:27

23 sie 2018, 15:20

Można na przykład zarabiać swoje pasje w internecie i w ten sposób zarabiać - chociażby na Instagramie. Nie wiecie jak to się robi? Zajrzyjcie tutaj: make-cash zarabianie przez internet. Zdziwicie się, jakie jest to łatwe. Warto więc spróbować.
lokheed
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:23 sie 2018, 16:42

23 sie 2018, 16:49

Chciałabym to zacząć robić, nie ukrywam, że nie. Bardzo lubię rzeczy manualne, rękodzieło i zastanawiam się, czy nie zamienić tego kiedyś w dodatkowe źródło dochodu. Mam dość dalekosiężne plany, a na razie się uczę i próbuję nowych rzeczy z DIY, żeby nie robić chałtury ;)
CeZar007
Użytkownik
Posty:45
Rejestracja:26 wrz 2017, 09:56

23 sie 2018, 22:51

Uważam, że to powinien robić każdy, wtedy każdy byłby zadowolony w pracy.. człowiek niestety goni pieniądz przez całe życie i to jest najważniejsze w tych czasach.. Ja robię to co kocham, niedawno skończyłam ostatnie kursy pedagogiczne online http://pedagogiczny.edu.pl/ i w końcu będę mogła pójść na praktyki do szkół podstawowych. Chcę zostać nauczycielką przyrody.
Nit011
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:27 sie 2018, 15:13

28 sie 2018, 14:18

Całkowicie się zgadzam z moim poprzednikiem. Nic dodać oraz nic ująć w tej materii...
Moje niewyspane serce rwało się do Ciebie.
Awatar użytkownika
Darzech
Posty:4
Rejestracja:29 sie 2018, 16:54

29 sie 2018, 16:57

Najlepiej jest w ten sposób połączyć pasję z zarabianiem, choć z drugiej strony jest dość ciężko zarabiać na swoich pasjach.
Lucynaa
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:29 sie 2018, 22:13

30 sie 2018, 20:22

Świetna sprawa z zarabianiem przez internet. Można znaleźć kilka dodatkowych zleceń i dzięki temu rozwinąć swoje umiejętności. Polecam każdemu, kto jeszcze się waha.
Lucynaa
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:29 sie 2018, 22:13

31 sie 2018, 09:25

Zanim zaczniesz zarabiać przez internet, zastanów się, jaką niszę możesz opanować. Znam jedną firmę, która zaczęła promować ołówki, ale w różnych odsłonach. To bardzo dobry przykład na to, że każdy przedmiot, odpowiednio pokazany, daje szansę na rozwój. Podobną sytuację zaobserwowałam z yerba mate
Firma znalazła pomysł na dotarcie do odbiorcy porównując produkt do kawy i eksponując jego dobre strony w porównaniu z kawą.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

31 sie 2018, 09:29

Ja otworzyłam swój salon urody i uwielbiam to co robię, więc da się zarabiać na swoich pasjach. Ale trzeba pamiętać, że prowadzenie firmy to nie taka łatwa sprawa i na pewno trzeba zainwestować w dobre biuro rachunkowe, które poprowadzi nam firmę. Ja jestem z Wawy i korzystam z usług biura rachunkowego Gama z Białołęki.
Lucynaa
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:29 sie 2018, 22:13

31 sie 2018, 15:26

To, co zrobiła http://mocyerbamate.pl/, pokazuje, że można znaleźć wyjście z każdego produktu, nawet takiego, który jest mocno niszowy. Wystarczy dobry pomysł na zagospodarowanie niszy, trochę myślenia abstrakcyjnego i pragmatyzm do realizacji celu.
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

03 wrz 2018, 07:28

la mnie przykładem jest obstawienie meczy - https://bet1x2.pl/fortuna-kod-promocyjn ... iej-podac/. Co prawda nie jest to klasyczna forma zarabiania, jenak osoby, które znają się na sporcie mają większe szasne wygranej :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl