Opiekun osób starszych w Niemczech

Szukasz pracownika lub pracy? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
minik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:27 lis 2017, 12:11

27 lis 2017, 12:58

Ja raczej poddaje wątpliwość czy się nadaje na taką pracę za granicą. https://opiekunki.info/cechy-dobrej-opi ... starszych/ opisałem jakie wg. mnie powinny być dobre cechy takiej opiekunki która jest delegowania za granicę do pracy. Bo same opinie czasem piszą osoby które się nie nadają do tej pracy i dlatego różnie to z nimi jest.
Adrian4
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:06 gru 2016, 19:06

26 lut 2018, 17:48

To bardzo ciężka praca. Moja koleżanka pracuje jako opiekunka od roku. Jak ma wolny weekend, to wpada szybko do domu, bo tęskni za rodziną. Jeździ z Ekspres Bus z Wrocławia do Berlina. Dzięki temu za podróż nie płaci dużo, bo przejazdy są tanie. Busy komfortowe, wyposażone w klimatyzację, usb i tv. I jeżdżą punktualnie, więc nie martwi się o to, czy zdąży dojechać na czas.
gegon
Użytkownik
Posty:51
Rejestracja:12 maja 2017, 15:12

28 lut 2018, 22:07

pamiętajmy ze fajną pracę tez można znaleźć w polsce, sporo ofert jest teraz na przykład w firmie vobro praca bardzo kusząca propozycja dla każdych łasuchów :)
Awatar użytkownika
akronimm
Posty:4
Rejestracja:28 lut 2018, 00:38

01 mar 2018, 10:54

Ciężko jest w dzisiejszych czasach znaleźć swoją idealną pracę... Ale spokojnie, internet bardzo w tym pomaga dzisiaj. Ja na przykład znalazłem swoją wymarzoną pracę na na tym portalu. Więc jak widzicie na moim przykładzie, to jest możliwe do znalezienia :)
Awatar użytkownika
kamyczka
Posty:4
Rejestracja:20 mar 2018, 11:20

24 mar 2018, 20:28

Ja również szukam pracy w Niemczech, ale dla męża, więc opiekunka osób starszych to nie najlepszy pomysł. Myślcie, że na stronie http://bresland.pl/ są sprawdzone i pewne oferty? Nie chcę wplątać męża w jakieś kłopoty, a może akurat to jego szansa życia
lenkaa1
Użytkownik
Posty:95
Rejestracja:03 lip 2017, 15:03

24 maja 2018, 13:58

Ja też pracuję w tym charaterze od kilku dobrych lat. Wiadomo - praca czasem bywa ciężka, ale ogólnie daje mi wiele satysfakcji. Ja ze swojej strony polecam agencję Dolce Vita. Zapewniają pracę na podstawie umowy, oferują bardzo korzystne stawki. To co cenię najbardziej to poczucie bezpieczeństwa, podczas zlecenia można się w każdej chwili skontaktować z opiekunem :)
Awatar użytkownika
grazynan
Posty:1
Rejestracja:18 cze 2018, 15:43

18 cze 2018, 15:48

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że najlepiej jest wyjechać za pośrednictwem jakiejś agencji. Sama wybrałam medipe.pl i jestem bardzo zadowolona z otrzymanej pracy. Podoba mi się to, że mają tak krótki i przejrzysty regulamin, a nie jak inne agencje. Sporo można zarobić np. są premie za pracę w święta (nawet 400 euro).
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

04 sie 2018, 21:15

Do znalezienia pracy w tej branży wystarczy komunikatywna znajomość j. niemieckiego, komunikatywność sama w sobie oraz ładnie napisane CV. Do tego ostatniego warto użyć np. generatora jak SzybkieCV :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl