Drzwi, okna, bramy garażowe

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

Beryl213
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:20 mar 2018, 11:30

25 wrz 2018, 17:15

na http://www.okna-pasywne.pl/produkty/okn ... aluminiowe jest duży wybór okien pcv, aluminiowych i drewniano- aluminiowych. Nowoczesna technologia sprawia, że bardzo dobrze izolują mieszkanie. W domu mam model HF 310
z potrójnym oszkleniem i skutecznymi zabezpieczeniami :)
kowalski007
Użytkownik
Posty:300
Rejestracja:16 sty 2019, 19:40

27 cze 2019, 20:48

Okna i drzwi drewniane, zdecydowanie. Dostarczyli nam je https://urzedowski.pl/ a jakość ich zrobiła na nas ogromne wrażenie. Dom sporo zyskał pod tym kątem, prezentuje się dużo oryginalniej w okolicy.
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

03 lip 2019, 10:40

Okna dostarczone przez http://oknajachimczak.com/ okazały się niezwykle sprawdzone a co najwazniejsze świetnie prezentują się w naszym domu. Wybór padł na model Pagen, charakteryzujący się nowoczesnym i nietuzinkowym designem.
nobu1989
Użytkownik
Posty:243
Rejestracja:06 maja 2019, 17:24

10 lip 2019, 08:04

Rozwiązanie godne dzisiejszych czasów to OKNA PCV PREMIUM. Dostarczone i zamontowane przez http://airokna.pl/ sprawiły, że nasz designerski dom prezentuje się jeszcze bardziej nowocześnie! Jesteśmy niezwykle zadowoleni z efektu, który w pełni zwraca na siebie uwagę!
marcowa8
Użytkownik
Posty:53
Rejestracja:19 lip 2018, 22:11

03 mar 2020, 12:45

Jeśli chodzi o drzwi to polecam te od polskiego producenta Kris Drzwi :) Mają w ofercie pozycje gotowe od ręki ale przede wszystkim realizują tu zamówienia indywidualne. Bezproblemowy kontakt z właścicielem, terminowa dostawa i korzystne ceny. Montaż jest szybki, panowie dbają o czystość podczas pracy. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu :)
Awatar użytkownika
Tuhaj
Posty:19
Rejestracja:18 lis 2019, 12:48

11 maja 2020, 13:05

Ja drzwi wewnętrzne w stylu nowoczesnym mam od firmy Hoton - robią świetną robotę. Robią drzwi, w których nie widać zawiasów, co jest naprawdę super. Optycznie powiększa to pomieszczenie i nadaje elegancji oraz nowoczesnej nuty. Do tego w łazience zamontowali nam przesuwane drzwi szklane, co pozwoliło nam zaoszczędzić mnóstwo miejsca. Solidne wykonanie, zrobili wszystko, by sprostać moim oczekiwaniom. Drzwi służą u mnie już kolejny rok, a mam dzieci i wiadomo jak jest - ktoś trzaśnie, ktoś pociągnie, uderzy czymś :) A po tych drzwiach nie widać upływu czasu, ani faktu, że są użytkowane intensywnie :)
agatusia
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:01 cze 2018, 10:12

04 wrz 2020, 11:33

marcowa8 to fakt, Kris Drzwi to porządna firma :) też mam od nich drzwi i wewnętrzne i zewnętrzne. szybka i terminowa dostawa, sympatyczny kontakt.
Florka
Użytkownik
Posty:81
Rejestracja:23 paź 2017, 09:22

10 paź 2021, 14:58

My mamy wszystko z firmy KMT. Najpierw wybraliśmy u nich drzwi - porządne, stalowe, model Plus 75 (z zamkiem listwowo - hakowym i spełniające warunki programu czyste powietrze). Porządne drzwi, polskiej produkcji, wykonane z wysokiej jakości materiałów od znanych i cenionych producentów. I potem dobraliśmy także u nich okna oraz bramy garażowe. Kompleksowo, wszystko w jednej stylistyce.
Awatar użytkownika
tommm
Posty:1
Rejestracja:28 paź 2021, 20:30

05 lis 2021, 14:25

Gdyby ktoś szukał dobrej jakości okien i drzwi zewnętrznych pod Wrocławiem, to polecam firmę Mitbau. To sprawdzony producent stolarki z PVC i aluminium w znanych systemach Schuco. Sam zamawiałem u nich okna i drzwi kilka lat temu i wciąż działają i wyglądają jak nowe, więc uważam że to była bardzo dobra inwestycja.
Agula1
Użytkownik
Posty:38
Rejestracja:20 lut 2018, 13:10

30 lis 2021, 02:28

Okna, drzwi, ale też systemy tarasowe, ogrody zimowe, rolety, żaluzje... to wszystko można sobie zamówić w jednej i tej samej firmie, Drutex. Wysoka jakość materiałów jak i wykonania u nich. Dlatego ich produkty są często wybierana, a firma znana nie tylko w Polsce.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl