Firma spedycyjna

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

07 cze 2016, 13:54

Witam. Prowadzę firmę spedycyjną i zastanawiam się jeszcze nad wykupieniem dodatkowego ubezpieczenia. Wiadomo jak to w życiu bywa i bardzo wiele przypadków losowych po prostu nie da się przewidzieć. Ale nie chce ubezpieczać pojazdów tylko ogólnie moje całe przedsiębiorstwo. Znacie może jakieś dobre oferty towarzystw ubezpieczeniowych? Przeglądam właśnie wiele ofert dotyczące głównie właśnie takiego ubezpieczenia i z tego co widzę wiele osób jest zadowolone z https://www.gothaer.pl/pl-dla-firm-prod ... -gobiznes/ Ponieważ nic mi to nie mówi a ich oferta mi się spodobała to liczę na Waszą pomoc w tej sprawie. Prowadzę firmę od czterech lat i to głupie że dopiero teraz wpadłem na pomysł aby ubezpieczyć całą swoją działalność. Aż cud że do tej pory nic się nie stało. No ale trzeba być przecież przygotowany na wszystko stąd pomysł o dodatkowe ubezpieczenie firmy. Dobrze że na rynku są takie oferty i można sobie na spokojnie dobrać najbardziej odpowiednią. No to czekam na Wasze komentarze w tej sprawie i z góry dziękuję za pomoc:)
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

05 maja 2018, 17:54

Zdecydowanie polecam firmę http://seacargoo.com/blog/94/czy-wiesz-ze-import-z-usa Spedycja to zarządzanie logistyką transportu. Najprościej rzecz ujmując, chodzi o to, by przesłać bezpiecznie rzeczy z punktu A do punktu B. Spedytor ma obowiązek podjąć takie działanie, które sprawią, że odbiorca otrzyma swój zamówiony towar na czas, by tym w stanie, w jakim został on zabrany z magazynu lub miejsca jego wytworzenia. O tym, czy mamy do czynienia ze spedycją, przesądza rodzaj podejmowanych czynności oraz ich cel. Dobrze wykonana usługa spedycyjna to taka, dzięki której ładunek znajdzie się bezpiecznie i na czas w miejscu jego przeznaczenia.
Awatar użytkownika
Koleś
Posty:18
Rejestracja:28 lis 2019, 11:31

17 gru 2019, 13:26

Dzięki za info o firmach, przyda się :)
Awatar użytkownika
Tuhaj
Posty:19
Rejestracja:18 lis 2019, 12:48

17 gru 2019, 13:31

Jeśli chodzi o spedycję, zwłaszcza międzynarodową, to ja bez wahania polecam firmę DIERA. Sam korzystałem wiele razy z ich usług i zawsze byłem zadowolony. Sprawnie i szybko dostarczają towar w dane miejsce, zawsze na czas. Kontrolują każdy etap przewozu towaru, mają zawsze rękę na pulsie. Towar zawsze dostarczony bez żadnych uszkodzeń. Dzięki nim mam zawsze pewność, że mój transport nie przepadnie i dojedzie na czas. Polecam bardzo :)
DagmaraK44
Użytkownik
Posty:70
Rejestracja:03 cze 2019, 08:10

20 lut 2020, 11:59

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję przewozy zagraniczne do Niemiec, Holandii i Belgii to polecam firmę Holub Travel z Torunia . Firma oferuję bardzo atrakcyjne ceny i 100% bezpieczeństwa podczas przejazdów.
baryleczka
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:14 lis 2018, 21:19

23 lut 2020, 20:59

Ja moge polecic Verus Logistics - maja super nowoczesna flote, wyposazona w gps, dobra i uczciwa oferte - no i dzialaja tez na arenie miedzynarodowej :)
Awatar użytkownika
monika75
Posty:7
Rejestracja:28 lip 2021, 18:02

30 lip 2021, 18:03

a może fastpost? tylko nie wiem czy za granicę jeżdzą warto sprawdzić bardzo dobra firma szybko dostarcza przesyłki.
Łucja0982
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:30 cze 2021, 09:20

12 sie 2021, 09:41

W zarządzaniu firmą może być bardzo przydatny system CRM. Zarządzanie relacjami z klientami oraz zarządzanie firmą to jedne z wielu procesów które są usprawniane przez ten system. Ja korzystam z systemu od FIRMAO i jestem z niego bardzo zadowolony, polecam sprawdzić ich ofertę, mają teraz 14 dni darmowego okresu próbnego.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl