HOL-MAX - pomoc drogowa

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

07 mar 2015, 14:14

donaire pisze:drogmal.pl

Każdy produkt i usługa traktowane są indywidualnie tak, aby w maksymalny sposób zaspokoić zapotrzebowanie Klienta.

DROGMAL oferuje:

Oznakowanie dróg, ulic oraz placów, w tym:
- Znaki drogowe:
· poziome i pionowe
· zakazu i nakazu
· znaki informacyjne
Podobną ofertę znalazłem na stronie www.sklepdrogowyplaneta.pl. Może ktoś z forum zamawiał u którejś z tych firm i może się wypowiedzieć?
rtcars
Użytkownik
Posty:12
Rejestracja:30 gru 2015, 11:18

30 gru 2015, 12:02

Nowością w wypożyczalniach jest wynajem z oc sprawcy ja znalazłam coś takiego Wypożyczalnia samochodów RTcars.pl oferuje bezgotówkowy wynajem samochodów zastępczych z OC sprawcy kolizji. Wynajem jest darmowy ponieważ zapłaci za niego ubezpieczalnia sprawcy kolizji
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

31 sty 2017, 08:22

Wiadomo że różne sytuacje mogą się zdarzyć na drodze i niestety nie na wszystkie mamy wpływ. Dobrze jest mieć wykupione kompleksowe ubezpieczenie które zapewni nam całkowitą pomoc w takich sytuacja. Jeśli zdecydujecie się na ofertę http://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/ to możecie liczyć na pomoc w każdym miejscu jakim się znajdujecie. Warto zajrzeć do nich na stronę i samemu się przekonać.
marcopol
Użytkownik
Posty:122
Rejestracja:30 sie 2016, 20:36

07 maja 2017, 13:02

W kwestii awaryjnego otwierania samochodów pomoże też www.pankluczyk.eu - jeśli ktoś szuka kogoś z Białegostoku akurat :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl