Prawnik

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

ignacy
Użytkownik
Posty:55
Rejestracja:23 paź 2016, 21:38

01 kwie 2018, 18:57

Jak poszukujecie adwokata w Krakowie i okolicach to warto zajrzeć między innymi na stronę tej kancelarii http://www.llp.com.pl/ . Pani adwokat Natalia Malec prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, transportowego i wiele innych. Ze strony kancelarii można dowiedzieć się wiele więcej.
staszku
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:02 kwie 2018, 23:58

05 kwie 2018, 16:06

Miałem ostatnio nieprzyjemną sprawę dotyczącą mojego zatrudnienia w firmie i szukałem pomocy prawnej z zakresu prawa pracy w Warszawie. Znajomy dał mi namiary na kancelaria adwokacka prawo pracy warszawa i jestem mu za to niezmiernie wdzięczny gdyż mocno mi pomogli i wszystko udało się załatwić po mojej myśli.
Awatar użytkownika
robert09
Posty:1
Rejestracja:17 kwie 2018, 23:13

17 kwie 2018, 23:20

Zdecydowanie adwokat Lucyna Szabelska z kancelarii w Warszawie. Korzystałem dwukrotnie z usług, m.in. rozwód. Profesjonalnie, sprawnie, wszystko załatwione, co było trzeba, wnioski, pism. Polecam, tym którzy szukają kogoś naprawdę dobrego
Bella89
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:22 lut 2018, 09:27

05 maja 2018, 14:30

Ja natomiast uważam, że bardzo dobrą kancelarią prawną jest WMC https://wmc.com.pl , ponieważ pracują tam osoby kompetentne znające doskonale prawo oraz różne techniki rozwiązywania problemów, chociażby takie jak mediacje. Dzięki nim można uzyskać pełne wsparcie prawne i rozwiązać nawet najtrudniejszy problem.
Ingend
Użytkownik
Posty:143
Rejestracja:11 sie 2017, 23:47

08 maja 2018, 15:22

Szukam właśnie jakiegoś dobrego prawnika zajmującego się prawem gospodarczym. Może ktoś z was wie, gdzie ma swoją kancelarię Najlepszy radca prawny gdańsk? Będę wam bardzo wdzięczny za pomoc i podanie namiarów na taką kancelarię!
rennie
Użytkownik
Posty:428
Rejestracja:31 maja 2014, 14:34

22 maja 2018, 10:55

Z tego, co widziałam, to dr Michał Juśko zajmuje się też prawem gospodarczym. Sprawdź na jego stronie. Wiem, że radca prawny prawa budowlanego może przydać się firmie, która działa w branży budowlanej - inwestorom, deweloperom, projektantom. Tak więc, jeśli macie firmy tego typu - pomyślcie o tym. Zresztą nie tylko. Przywołany przeze mnie prawnik udziela porad również przedsiębiorstwom działającym w branży produkcyjnej, programistycznej, automatyki przemysłowej, finansowej. Ma w tym doświadczenie i ogromną wiedzę.
domi78
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:08 sie 2017, 18:09

30 maja 2018, 12:08

Szukasz dobrego prawnika, który może być również Twoim pełnomocnikiem, nic nie stoi na przeszkodzie. Moja koleżanka pamiętam, że długo walczyła z rodziną, ale udało jej się w końcu udowodnić, że testament był sfałszowany. Jak dobrze kojarzę, prawnika znalazła na portalu https://prawnikzpolecenia.pl/ . Mają duże doświadczenie więc warto się do nich zgłosić.
Awatar użytkownika
adam24j
Posty:1
Rejestracja:04 cze 2018, 16:09

04 cze 2018, 16:35

Czy dobry adwokat od rozwodów warszawa to dobre rozwiązanie? Czy taki będzie odpowiedni aby pomógł mi wygrać sprawę? Czy może powiecie mi jak wybierać takiego adwokata? Będę wdzięczny za każdą Waszą pomoc.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

06 cze 2018, 10:41

A czy ktoś z was wiedział, że spłata alimentów może przejść nawet na dziadków. Wszystko macie dokładnie opisane na stronie portalu https://zycieseniora.com/finanse/alimenty-od-dziadkow/ Alimenty od dziadków to tzw. alimenty uzupełniające. To znaczy, że nie są one podstawą alimentów, a jedynie uzupełnieniem alimentów pierwotnie zasądzonych np. od któregoś z rodziców. Alimenty uzupełniające są przez to niższe, a ich przyznawanie ma miejsce tylko wówczas, gdy dzieci, które miałyby je dostać, żyją w niedostatku. To zupełnie odwrotnie niż w przypadku alimentów od rodziców, którzy często płacą kwotę znacznie przewyższającą podstawowe potrzeby dziecka. Obowiązek alimentacyjny występuje według stopnia pokrewieństwa. W pierwszej kolejności więc obciąża on bliższych krewnych. Ponieważ dziadkowie to dalsza rodzina niż rodzice i rodzeństwo, w pierwszej kolejności dziecko występuje o alimenty do rodziców, następnie do pełnoletniego rodzeństwa, a na końcu dopiero do dziadków. Nie ma jasnej zasady mówiącej o tym, którzy dziadkowie powinni płacić alimenty w pierwszej kolejności. Zasądzając alimenty, sąd musi być pewny, że sytuacja materialna dziadków pozwala na ich płacenie.
Awatar użytkownika
renattka
Posty:4
Rejestracja:08 cze 2018, 23:11

08 cze 2018, 23:14

Nie wierzę że jakiś prawni udziela porad za darmo
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl