Prawnik

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Olkka
Posty:9
Rejestracja:26 wrz 2019, 14:42

26 wrz 2019, 14:45

Jeśli chodzi o prawo pracy to ja akurat mogę polecić Pana Tomasza Tomaszczyk z kancelarii JST. Na prawdę zna się na rzeczy, ma duże doświadczenie i wiedzę a każdego swojego klienta traktuje poważnie.
kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

13 lis 2019, 22:33

Ja współpracowałem z kancelarią www.iuridicus.com.pl . I z pewnością mogę to nazwać udaną współpracą! To właśnie im zawdzięczamy pomoc dotycząca prawa cywilnego.
Florka
Użytkownik
Posty:81
Rejestracja:23 paź 2017, 09:22

22 lip 2021, 07:49

Wielu jest dobrych prawników, ale warto zawsze szukać takiego, który specjalizuje się dziedzinie która nas dotyczy, ma w niej doświadczenie i wiedzę. My potrzebowaliśmy jakiś czas temu pomocy z zakresu prawa leśnego (jako właściciele kawałka lasu prywatnego) i długo nie mogliśmy znaleźć kogoś kto byłby kompetentny w tej dziedzinie. W końcu znajoma poleciła nam kancelarię pani Magdaleny Adamczewskiej - https://www.adamczewska.com.pl/ , które specjalizuje się w tej specyficznej dziedzinie prawa od lat i zajęła się naszą sprawą profesjonalnie i rzeczowo.
falon
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:19 maja 2017, 20:15

21 gru 2021, 15:26

a ktoś od rozwodów?
carbonara
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:24 sty 2020, 09:02

27 gru 2021, 19:57

Ja mogę polecić najlepszego adwokata który podejmie się prowadzenia sprawy rozwodowej. Warto zgłosić się do adwokata Łukasza Węgłowskiego Oni mają swoją siedzibę w Szczecinie i Kamieniu Pomorskim ale nie tylko tam prowadzą sprawy
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl