Sprzątanie biura

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

Luna077
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:17 lis 2017, 18:27

11 cze 2018, 21:35

W każdym biurze musi pracować dobra firma sprzątająca. Pracownicy chcą pracować w komfortowych i czystych warunkach. Dlatego warto zapoznać sie z różnymi ofertami (Np. http://serwis-sprzatajacy.pl/) żeby móc zadbać o porządek we własnej firmie. Kosztorys jest ustalany indywidualnie, w zależności od wielkości biura oraz wybranych usług. Wszystko można omówić na bezpłatnej konsultacji. Wtedy również omówicie szczegóły dotyczące na przykład środków myjących jeśli macie jakieś preferencje. A przy stałej współpracy zawsze można liczyć na jakiś rabat.
kabix179
Użytkownik
Posty:14
Rejestracja:24 cze 2018, 13:14

24 cze 2018, 13:15

Jeśli utrzymujesz porządek w własnym sklepie to mam dla Ciebie propozycję. Spółka Clar System to konsorcjum cieszące się sprzątaniem hal. W chwili kiedy chcesz takiej pomocy, obligatoryjnie skontaktuj się z nimi. Ich dorobek a także sprawność realizacji dowiedzie Ci, że jest to dobry wybór. Postaw na najlepszych w branży.
luka
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:09 lip 2018, 13:12

09 lip 2018, 13:38

Słyszałem wiele dobrego o automatycznych odkurzaczach, ale nie do końca wierzę w ich efektywność. A Wy?
krasni
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:10 lip 2018, 19:26

10 lip 2018, 20:20

zawsze można ustalić jakiś sensowny grafik i jeśli pracownicy wyrażą zgodę wyznaczyc dyżury i sprzątać wspólnie. Będzie to forma przerwy od pracy umysłowej;)
kajola
Użytkownik
Posty:64
Rejestracja:21 sty 2018, 20:18

12 lip 2018, 21:38

A orientuje się ktoś z was gdzie znaleźć ukraińców do pracy? Z tego co się orientuję, to ukraińcy pracują znacznie lepiej -szczególnie jeśli chodzi o prace budowlane i porządkowe- niz nie jeden Polak. Nie mam niestety pomysłu gdzie zaglądnąć by móc znaleźć ukraińców do pracy, którzy będą solidnie pracować i uczciwie zarabiać pieniądze/?
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

18 lip 2018, 21:56

Przy organizacji takiego sprzątania najważniejsze mogą się okazać specjalistyczne środki czystości. Mam tutaj na myśli produkty do profesjonalnego utrzymania czystości z oferty http://www.activebrand.com.pl/ . Zarówno profesjonalna chemia, automaty czyszczące jak i pady 3m okazały się niezbędne przy utrzymaniu porządku.
Kars
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:21 sie 2018, 09:35

05 wrz 2018, 10:02

Jeżeli również będziecie potrzebowali firmy, która się tym zajmie od zewnątrz czyli myciem elewacji, okien, malowaniem i renowacją dachu itd. to polecam sprawdzić zakres usług świadczonych przez firmę alpinistyczną Rope Expert, która działa głównie w Warszawie i robi naprawdę kawał świetnej pracy w przystępnym zakresie cenowym. My w tym roku korzystaliśmy z ich usług pierwszy raz i naprawdę pozytywnie mnie zaskoczyli dobrym terminem i świetną organizacją pracy.
Awatar użytkownika
marcinbe1
Posty:4
Rejestracja:20 paź 2018, 15:37

20 paź 2018, 15:45

Może uda się wyznaczyć dyżury sprzątania dla pracowników.
Limetka
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:22 sie 2018, 21:06

29 paź 2018, 18:04

Ja tam wolę sprzątać na wlasna rękę odpowiednim sprzetem a nie dzwonic kazdorazowo po firmę sprzatajacą. Odkurzacz centralny jest praktyczny i wystarczy drobna instalacja żeby cieszyć się łatwym sprzątaniem. Swój odkurzacz centralny mam stąd http://centralne-odkurzacze.net/ . Nie przepłaciłem a widzę, że spisuje się nieźle.
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

14 lis 2018, 14:57

Kiedyś korzystaliśmy z usług Pani od sprzątania, ale to było za mało – nie radziła sobie zbytnio z coraz to bardziej narastającym bałaganem na terenie naszej firmy. W takim wypadku najrozsądniejszym pomysłem było skorzystanie z usług firmy, na co dzień zajmującej się prowadzeniem profesjonalnego sprzątania. Nawiązaliśmy współpracę z Axona http://axona.pl/ , dzięki czemu, nasze biuro wygląda jak nowe , jest czyste i świeże. 
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl