Zwrot podatku - sprawdzone biura rachunkowe

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

14 mar 2014, 20:41

To ja mogę polecić www.euro-punkt.pl - jest to profesjonalne biuro zajmujące się między innymi zwrotami podatków z zagranicy oraz pomocą przy uzyskiwaniu zasiłków rodzinnych w innych krajach.
Estera
Użytkownik
Posty:21
Rejestracja:24 maja 2018, 16:06

13 cze 2018, 11:19

Macie jakieś sprawdzone biuro, w którym dowiedziałabym się jak rozliczyć podatek holandia ? Kolega dał mi adres firmy, która się tym zajmuje, ale nie jestem pewna czy oni pomogą mi we wszystkich formalnościach. Tam się składa chyba jakieś dokumenty i wypełnia odpowiednie formularze. Może wiecie jakie?
yocoo
Użytkownik
Posty:87
Rejestracja:01 mar 2018, 20:47

14 cze 2018, 11:58

Jeżeli poszukujesz dobrego w swoim fachu biura rachunkowego to sprawdź ofertę tej firmy https://www.podatkomat.pl/ Mają za sobą wielu zadowolonych przedsiębiorców. Działają na rynku długi okres czasu i są naprawdę solidni :) Na pewno dadzą sobie radę z każdym zadaniem jakie im postawisz :)
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

10 lip 2018, 09:51

ja mogę polecić biuro rachunkowe GAMA Grabowskich, maja spoko ceny za usługi i fajnie ci wszytko wyliczą i załatwią, wystarczy tylko że dostarczysz odpowiednie dokumenty
bloto
Użytkownik
Posty:98
Rejestracja:25 mar 2017, 17:49

04 wrz 2018, 22:20

A powiedzcie mi już w temacie podatków, czy niemcy zaiłek rodzinny jest wliczany w dochód? Mąż pracuje w Niemczech, ja z dzieckiem mieszkamy tutaj, ja tu pracuje, tam pobieramy zasiłek rodzinny.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl