apteki internetowe

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

hern
Użytkownik
Posty:63
Rejestracja:19 gru 2016, 18:24

26 cze 2018, 22:45

Mnie generalnie zdarza się leki czasem kupować w aptece gemini, ale raczej jednak wolę kupować lokalnie:) tak jest po prostu szybciej
Awatar użytkownika
filrajt
Posty:2
Rejestracja:02 lip 2018, 11:50

02 lip 2018, 12:01

ja korzystam, zamawiam przez internet z dowozem do apteki, wtedy dowóz mam darmowy i omijam kolejkę :)
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

02 lip 2018, 12:44

Osobiście, jestem bardzo zadowolony z zakupów w aptece internetowej https://www.nowafarmacja.pl/ Popularność zakupów internetowych w dzisiejszych czasach dotyczy nie tylko branży odzieżowej, elektronicznej, meblowej, turystycznej. Stała się także hitem wśród osób często kupujących środki lecznicze i kosmetyczne. Apteki online są alternatywą do tradycyjnych zakupów leków czy kosmetyków i doskonale zdają egzamin wśród klientów, którzy dostrzegają w nich wiele zalet. Apteki internetowe są doceniane przez klientów przede wszystkim za wygodę zakupu. Przeglądając serwis internetowy nie wychodząc z domu, mamy dostęp do bogatego katalogu leków i kosmetyków różnych marek. Wszystko w zasięgu ręki a właściwe kilku kliknięć myszką, bez zbędnego oczekiwania w długich kolejkach. Apteki internetowe, różnią się od tradycyjnych formą zakupu, ale starają się, aby ich asortyment niczym nie odbiegała od tych stacjonarnych, a nawet z myślą o swoich klientach oferują dodatkowe produkty. Często zdarza się, że oferty w internecie, są dużo bardziej atrakcyjne z racji tego, że firma ponosi mniejsze koszty z tytułu prowadzenia biznesu.
Bella89
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:22 lut 2018, 09:27

12 lip 2018, 17:53

Ja często chodzę do podmiejskiej apteki kupować leki dla babci. Ale ostatnio znajoma powiedziała mi, żeby zerknęła sobie na stronę https://www.wapteka.pl . Ponoć tam mogę zrealizować receptę, a ceny mają tam o wiele korzystniejsze jak w aptekach stacjonarnych. Jeszcze tego nie sprawdziłam, ale chętnie zapoznam się z tą stroną.
iwonak
Użytkownik
Posty:52
Rejestracja:09 lis 2016, 19:45

15 lip 2018, 08:56

Jak jesteśmy przy takim temacie powiedzcie mi czy kupujecie takie płyny do jamy ustnej https://www.listerine.pl/p%C5%82yn-do-p ... freshburst Wiele słyszałam i czytałam o płynach między innymi że są konieczne aby lepiej dbać o zęby. Nigdy ich nie używałam. Myłam tylko zęby 2-3 razy na dzień. Ale po ciąży zęby bardzo mi osłabły i zaczynam mieć z nimi problemy. Muszę koniecznie je wzmocnić.
szoper
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:26 lip 2018, 16:03
Lokalizacja:Poznań

31 lip 2018, 15:33

Mówiąc szczerze, zakupy w aptece internetowej są dla mnie wygodniejsze niż w normalnych i prawie całkowicie przerzuciłam się na taką formę zakupów. Do stacjonarnych idę tylko w sprawach pilnych lub awaryjnych. Na przykład w zeszłym tygodniu kupiłam plastry Sutricon: https://www.apteka-melissa.pl/produkt/s ... ,2352.html na moje blizny po ospie, które od dawna powodowały mój dyskomfort. Nie mogę się doczekać, aż ich użyję, bo czytałam, że są bardzo dobre.
Awatar użytkownika
cheddar
Posty:4
Rejestracja:31 lip 2018, 17:31

31 lip 2018, 17:32

Ja leki jednak wolę kupić na miejscu
natalia7
Użytkownik
Posty:362
Rejestracja:07 mar 2017, 16:27

08 sie 2018, 07:50

A ja uważam, że apteka online to super opcja. Głównie dlatego, że nie muszę już szukać leków w aptekach stacjonarnych. Kilka kliknięć i gotowe! Leki zamówione z dostawą do domu. Łatwo, niedrogo i przyjemnie.
Awatar użytkownika
smyka
Posty:3
Rejestracja:08 sie 2018, 10:23

08 sie 2018, 10:24

czy takie apteki to dobre wyjście w ogóle?
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

09 sie 2018, 11:15

Nie korzystałam z aptek internetowych, nie mam takiej potrzeby
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl