Ból brzucha może miec podłoże nerwowe?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
xarf
Posty:4
Rejestracja:02 paź 2017, 16:48

02 paź 2017, 16:51

z tego co wiem to jak najbardziej, warto będzie na twoim miejscu iść do lekarza
Awatar użytkownika
Krait
Posty:4
Rejestracja:02 paź 2017, 20:00

02 paź 2017, 23:21

Jeśli badania masz w normie, to myślę, że ból brzucha może mieć podłoże nerwowe. Mnie ostatnio też bolał brzuch, z tym, że ból był promieniujący do prawej strony.
Awatar użytkownika
Zdrobula
Posty:4
Rejestracja:14 paź 2017, 22:39

16 paź 2017, 14:27

Jest wiele przyczyn bólu brzucha. Ból na tle nerwowym to oczywiście też jest jedna z możliwości. Wiesz co, polecam trochę poczytać na stronach, które się tym zajmują. Wejdź np. na http://cyklgastro.pl/ - tam masz opisane różne rodzaje dolegliwości związanych z układem trawiennym
Awatar użytkownika
DARLA
Posty:1
Rejestracja:23 paź 2017, 15:31

23 paź 2017, 15:35

Oczywiście, że może mieć podłoże nerwowe, ale nie musi. W dzisiejszych czasach stres nas zjada na każdym kroku, niewiele trzeba, żeby zaczęło to w dużym stopniu oddziaływać na nasz organizm. Jednak nie można wychodzić z założenia, że to na pewno stres i możemy zbagatelizować problem. Jeśli ból się utrzymuje to warto iść do lekarza. Nie chce straszyć, ale u mnie niby niewinny ból brzucha musiał skończyć się operacją... na szczęście trafiłam na świetnych specjalistów: https://cm.enel.pl/centrum-medyczne/usl ... lna-YVzYCp i można powiedzieć, że wszystko przebiegło w nadzwyczajnie miłej atmosferze, jak na okoliczności, które miały miejsce :) Wydaje mi się, że wciąż wiele osób bagatelizuje to, że każda nieprawidłowość naszego organizmu ma jakieś podłoże - poważniejsze lub mniej groźne, ale zawsze warto dowiedzieć się o co chodzi.
bloto
Użytkownik
Posty:98
Rejestracja:25 mar 2017, 17:49

24 paź 2017, 22:03

Hej, oczywiście że może mieć podłoże nerwowe. Myślałaś o tym żeby jakoś zawalczyć o większy luz? Jak jesteś zainteresowana jak zrobić to w naturalny dla nas sposób to przejdź do strony. To są szkolenia z uważności, medytacje, człowiek jeszcze o tym mało wie w naszym kraju, ale w krajach wysoko rozwiniętych gdzie korpoludzie cierpią na stres i depresje takie szkolenia niejednokrotnie ratują im życie, sprawiają że staje się większej jakości życiem.
solinka
Użytkownik
Posty:112
Rejestracja:01 cze 2016, 23:37

13 lis 2017, 18:15

Pewnie, że tak! mnie w czasach szkolnych zawsze przed każdą klasówką bolał brzuch, jeszcze czasami jak mam jakąś trudną rozmowę z kontrahentami to go czuję. Ale to już zupełnie inny ból, z biegiem lat nauczyłam się rozładowywać stres i napięcie dnia codziennego. Świetnie pomaga mi też w tym Biovital, odkąd go piję jest mi o wiele łatwiej a energią mogłabym się z kimś podzielić :) tabletek nie potrafię łykać dlatego sięgnęłam po witaminki w formie płynnej i okazało się, że był to świetny wybór.
Awatar użytkownika
izaak400
Posty:1
Rejestracja:12 lis 2017, 09:12

14 lis 2017, 09:05

Wszystko zalezy od tego w jakim momencie i sytuacji się on pojawia, zazwyczaj w zależności od tego właśnie możemy wywnioskować jakiś konkretny powód :).
Samanta
Użytkownik
Posty:192
Rejestracja:22 wrz 2017, 13:55

17 lis 2017, 14:27

Nie może, a napewno ma . Stres przyczynia się do powstawaniu wielu chorób, choćby i tych związanych z sercem. Jestesmy wtedy bardziej podatni na nadciśnienie, kołatanie serca oraz zawaly.. Serce mamy jedno i musimy o nie dbać. Warto chodzić na badania do kardiochirurga http://kardiochirurgpoznan.pl/ żeby mieć pewnośc ,że wszystko jest w porządku.
makarena
Użytkownik
Posty:72
Rejestracja:28 lis 2017, 17:24

30 lis 2017, 17:20

jak mnie przeważnie boli brzuch, to przeważnie są to zaparcia albo wzdęcia. Brzuch robi się od razu wielki i strasznie boli :/. Czasem warto jest się przemóc i pójść do lekarza tym problemem. Ten zapisał mi dicopeg 10g. Który nie podrażnia błony śluzowej i jest wydalany z kałem w niezmienionej formie.
natalia7
Użytkownik
Posty:362
Rejestracja:07 mar 2017, 16:27

16 gru 2017, 16:05

Myślę, że ból brzucha może mieć różne podłoże. Jedno jest pewne - żadnych objawów nie powinniśmy lekceważyć. Najlepiej udaj się na jakieś badania, może USG brzucha? W Katowicach działa świetne Centrum Diagnostyki Helimed https://www.helimed.pl/uslugi/usg/. Wykonują najróżniejsze badania na NFZ i prywatnie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl