Budowa domu - ktoś ma doświadczenia?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Tomcio
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:04 lis 2017, 15:10

22 lip 2021, 07:36

Budując dom, warto już na etapie projektu, pomyśleć o inteligentnych rozwiązaniach, które ułatwią racjonalne zużywanie energii w domu. Jeśli interesuje was ten temat, to zajrzycie na stronę firmy Salus Controls - https/salus-controls.pl/. Firma ta od lat zajmują się montowanie oraz dobieraniem systemów inteligentnych w domach i biurach. Ich produkty zapewniają wygodne sterowanie domem i panującą w nim temperaturą zależnie od rytmu dnia mieszkańców. Oferują dobór, montaż oraz wsparcie techniczne na każdym etapie użytkowania systemów.
Awatar użytkownika
milena9
Posty:2
Rejestracja:14 wrz 2021, 18:04

14 wrz 2021, 18:11

Wszystko zależy czego szukamy, pamiętajmy też o pomiarach drgań, to jest niezwykle ważne i naprawdę w pełni profesjonalne działanie. A co nie mniej ważne dla swoich klientów przygotowali pakiet dodatkowych usług.
Awatar użytkownika
Wally
Posty:6
Rejestracja:09 gru 2019, 10:33

05 paź 2021, 11:34

Jeśli budujesz dom, polecam ci od razu zamontować pompę ciepła. Pompa ogrzewa ekonomicznie i w sposób przyjazny dla środowiska. Ja mam pompę od firmy Netsu. Zaoszczędziłem na rachunkach za ogrzewanie. W lecie pompa ciepła może też chłodzić. Możesz ją też podłączyć instalacji z kolektorami słonecznymi.
Awatar użytkownika
Lindka
Posty:9
Rejestracja:23 paź 2021, 13:40

23 paź 2021, 13:54

Na szczęście kończymy budowę domu. Niedawno wstawialiśmy okna i drzwi. Zdecydowaliśmy się na firmę KMT. Duzy wybór drzwi stalowych, które fajnie pasują do pasywnego domu. Mamy model Supertherm 90, który posiada bardzo dobra izolację termiczną. Drzwi spełniają warunki programu Czyste Powietrze więc można się starać o dofinansowanie do zakupu.
Awatar użytkownika
Wally
Posty:6
Rejestracja:09 gru 2019, 10:33

25 paź 2021, 15:01

Jeśli planujesz budowe domu, poczytaj o pompach ciepła. To super sprawa. Ja mam z firmy Netsu i mogę powiedzieć, że mam super wydajny i bezawaryjny system. W ziemie ciepło, w lecie klima, rachunki niskie, jest super!
Kamilla36
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:20 sie 2020, 17:08

02 gru 2021, 13:37

Mam już jakieś doświadczenie w tym temacie. Dokładniej - właśnie wprowadziłam się do nowo wybudowanego domu. Zarówno w projekcie jak i w budowie świetnie poradziła sobie firm Arkada z Będzina. Dom wyszedł super, wszystko zapowiada, że będzie mi się w nim dobrze mieszkać, więc polecam.
Awatar użytkownika
Leonia
Posty:7
Rejestracja:05 kwie 2022, 21:30

05 kwie 2022, 21:45

Montowaliśmy niedawno bramę garażową w nowym domu, do którego mam nadzieje uda się przerpwadzić do wakacji. Brama jest segmentowa z automatyką z BFT. Polecił nam kolega męża, który również ma ten napęd u siebie i jest zadowolony. Jak dla mnie wszystko działa super. Nie znam się na parametrach czy ustawieniach, ale brama jeździ szybko, cicho i sprawnie. Bez zacinania.
kubeczek
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:23 lis 2017, 23:48

27 kwie 2022, 14:16

mamy doswiadczenie bo mamy firme remontowa :D u siebie tez robilismy remont nie tak dawno.. nie wielki, zmiana koloru scian no i wlaczniki zamontowalismy od https://osprzet-sklep.pl/simon-10-c-174_228.html ale zawsze cos
Florka
Użytkownik
Posty:81
Rejestracja:23 paź 2017, 09:22

08 lis 2022, 10:41

My już nie tylko budowalismy dom, ale także robiliśmy różne remontowe prace (w domu rodziców). Jeśli szukalibyście dobrej farby do malowania elewacji to warto kupić śnieżka extra fasadowa. Idealna do różnego typu fasad - super przyczepność do podłoża cementowe, cementowo-gipsowanego, drewnianego i drewnopochodnego. Może być używana zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl