Ciekawy wariant na wakacje :)

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

30 lip 2018, 20:47

jeżeli jesteście rodzinnymi ludźmi, którym zależy na spędzeniu wakacji z dziećmi to zachęcam do odwiedzenia hotelu zalesie mazury . pakiet food all inclusive oraz znaczna ilość atrakcji i miejsc do zabawy dla naszych pociech sprawiły, że chce się tam wracać! A to wszystko leśnej atmosferze, przy jeziorze na mazurach. 
Awatar użytkownika
Czelin38
Posty:2
Rejestracja:31 lip 2018, 11:42

31 lip 2018, 12:00

W Polsce pogoda teraz idealna więc myślę o wczasach tutaj.

__

ubezpieczenie na życie dla seniorów na zyciedirect.pl
Awatar użytkownika
cheddar
Posty:4
Rejestracja:31 lip 2018, 17:31

31 lip 2018, 17:35

Ja zastanawiam się nad wypoczynkiem w Słowackich Tatrach
rennie
Użytkownik
Posty:428
Rejestracja:31 maja 2014, 14:34

31 lip 2018, 20:24

A może wędrówka z plecakiem? To chyba dobra myśl, co?
Natczkk
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:14 cze 2017, 13:43

01 sie 2018, 18:15

airjorda pisze:Ja szukam jakichś fajnych ofert last minute
A jaki kierunek? Świetne oferty są na Hiszpanię, zobacz sobie: https://www.ewakacje.pl/oferta/hiszpania-last-minute/ 9 stówek i można byczyć się tam bite 7 dni! No fakt, bez jedzenia, ale mimo wszystko za takie pieniadze to i tak warto. Ile sie straci na jedzenie? Kilka stówek? A caly tydzień w pięknej, słonecznej Hiszpanii! :)
komozal
Użytkownik
Posty:52
Rejestracja:03 mar 2017, 16:17

15 sie 2018, 12:58

ja uwielbiam morze nasze piękne polskie. Wybraliśmy sie w tym roku do Grzybowa, do Willi opal, jesteśmy zachwyceni, bo plaza była bardzo blisko, do tego bardzo korzystne ceny za nocleg, wieczorem można iść do knajpki z lokalnymi piwkami na terenie ośrodka, albo zrobić sobie grilla, jedzenie pyszne, śniadania smaczne i świeże, jestem pod wrażeniem.
Bella89
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:22 lut 2018, 09:27

18 sie 2018, 13:35

Według mnie najlepsze wakacje będą tutaj http://www.wodnyswiatostrzyce.pl/nocleg ... -kaszubach . Czy nie lepiej wyrwać się z otoczającego nas na co dzień tłumu? Rozluźnić się przy jeziorze, na czystej prywatnej plaży? Móc oddać się aktywności takim jak łowienie ryb? Moim zdaniem jest to świetny wariant na wakacje, a międzyczasie można odwiedzić okolicę i poznać jej atrakcje.
CeZar007
Użytkownik
Posty:45
Rejestracja:26 wrz 2017, 09:56

20 sie 2018, 17:13

Twój pomysł jest fajny, szkoda, że nie pomyślałem o czymś takim wcześniej. Jednak w tym roku robię prezent niespodziankę swojej dziewczynie i zabieram ją do romantycznej Wenecji. Jeśli ktoś z Was był to napiszcie proszę co warto zobaczyć. Jak na razie to posiłkuję się tym artykułem https://tasteandtravel.pl/2018/08/02/co ... w-wenecji/.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

23 sie 2018, 15:06

Sam natomiast własne i mojej żony wakacje mam już na szczęście zaplanowane i polecę wam świetne rozwiązanie, które może przydać się rodzicom chcącym we dwoje wyjechać na urlop, a jednocześnie chcą zapewnić swoim dzieciom atrakcyjny, aktywny oraz rozwojowy wypoczynek. Polecam wam sprawdzić ofertę obozów krajowych dostępną na stronie https://www.atas.pl/pl/obozy-krajowe. Podczas takiego wyjazdu, twoje dziecko będzie miało okazję zawrzeć nowe znajomości, a nawet przyjaźnie oraz nabrać większej pewności siebie, czy samodzielności. Moim zdaniem jest to świetny pomysł dla każdego rodzica, który dba o rozwój swoich dzieci, a także chce nauczyć je odpowiedzialności i rozwagi. Jestem pewny, że twoje dziecko będzie zadowolone, mogąc wyjechać na tego typu obóz, a dzięki fantastycznemu programowi wycieczki, połączyć przyjemność z pożytecznym.
kabix179
Użytkownik
Posty:14
Rejestracja:24 cze 2018, 13:14

23 sie 2018, 22:15

Gdy posiadasz firmę i pragniesz zrealizować szkolenia czy przygotować konferencję to doskonałą propozycją jest bernardynka. Jest to także ośrodek wypoczynkowy, w którym w totalnie możesz zrelaksować się albo pojechać z rodziną na wczasy. Ja skorzystałam z uroku tego ośrodka. Było fantastycznie. Rekomenduję domki ślesin.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl