Ciekawy wariant na wakacje :)

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

13 gru 2019, 17:33

Wszelkie wyjazdy od dawna opieram na zaufanym biurze podróży. Kawał świata udało mi się już zwiedzić wraz z http://sunklub.pl/ . Organizują solidne wycieczki w ciekawe destynacje i za super pieniądze!
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

23 sty 2020, 17:04

Pamiętajcie o tym, aby nie porzucać zwierzaków! Istnieją specjalne hotele w których można przetrzymać nasze czworonogi na czas wyjazdu. Gdy u nas pojawia się opcja wyjazdu to korzystamy z usług http://hoteldlapsiakow.pl/ .
Awatar użytkownika
FredRed
Posty:11
Rejestracja:03 mar 2020, 13:33

13 mar 2020, 09:15

Ja ostatnio spędziłem bardzo fajnie wczasy na ośrodku Polonia w Rewalu nad naszym polskim morzem. Mają tam domki wczasowe - bardzo wysoki standard, pełne wyposażenie, schludnie, czysto. Gdyby pogoda nie dopisała to mają kryty basen, do morza jest kilkadziesiąt metrów, więc fajna opcja dla rodzin z dziećmi :) Dla pań gabinet kosmetyczny, sauna, solarium itp :D I co ważne, na miejscu mają także stołówkę, gdzie można zjeść naprawdę dobre jedzenie! Wszystko w jednym miejscu - idealna forma spędzenia urlopu. Ja na pewno jeszcze tam wrócę.
mmario2
Użytkownik
Posty:67
Rejestracja:02 mar 2018, 12:04

13 kwie 2020, 20:10

Mieliśmy sobie zrobić małe wakacje w maju, ale z uwagi na bieżącą sytuację, pewnie polecimy enterem we wrześniu do Turcji. Do tego czasu granice już powinny się otworzyć, a nie będziemy nic zwiedzać tylko leżeć przy basenie.
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

20 kwie 2020, 14:31

Chyba nawet ciekawiej byłoby w hotelu Grand Lubicz - jest przepiękny, ma fantastyczną strefę SPA, gdzie można poddac się totalnej regeneracji. Ja polecam - uważam, że to naprawd fantastyczne miejsce na wypocznek.
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

07 maja 2020, 12:30

Należy zawsze w pierwszej kolejności stawiać na swój rozwój. Ja wybrałem Studium Pracowników Medycznych i Społecznych i mi się ten wybór bardzo, ale to bardzo opłacił. Mam świetne kwalifikacje, zeby podjąć pracę zarówno w Polsce, UK jak i NIemczech plus szkoła była całkowicie za darmo, a miałem okazję przećwiczyć wszystkie aspekty swojego zawodu.
Awatar użytkownika
rybka367
Posty:18
Rejestracja:31 mar 2020, 12:53

15 cze 2020, 21:53

A co powiesz na rozwiązanie , takie jak Domki Falsztyn domkifalsztyn .pl/rezerwacja/ ? Właśnie dokonaliśmy rezerwacji. Mieszczące się nad Zalewem Czorsztyńskim i to w okolicy Gór - jak dla mnie brzmi to jak idealny scenariusz na nietuzinkowe wakacje.
Natczkk
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:14 cze 2017, 13:43

28 gru 2020, 22:45

A o przyszłych wakacjach już myślcie? Bo ja tak :) Chciałbym w końcu wypocząć jak trzeba. Myślę o Tunezji. Widzę, że w Coral Travel można już rezerwować wczasy. Teraz są dobre ceny, więc warto :) A Wy macie już plany na lato 2021?
Tomcio
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:04 lis 2017, 15:10

22 kwie 2021, 06:22

Na te wakacje mamy już zaklepany domek w ośrodku Adamówka w Rewalu - http://www.wakacjewrewalu.com.pl/wakacje-w-rewalu/. Byliśmy tam rok temu i wróciliśmy super zadowoleni. Ośrodek jest bardzo fajny, dla rodzin z dziećmi - wprost idealny. Cisza, spokój, mili właściciele, do morza 7 minut drogi spacerkiem. Domki ładne, wygodne, dobrze wyposażone. Świetne miejsce na rodzinny wypoczynek.
Kamilla36
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:20 sie 2020, 17:08

23 lut 2024, 23:42

A co myślicie o tym, żeby skorzystać z usług biura podróży? Ja myślę, że w ten sposób można zagwarantować sobie naprawdę fajne, udane wakacje. Szczególnie jeśli wybierzesz do tego biuro podróży Planetescape. Oni naprawdę znają się na rzeczy, a do tego mają szeroką i korzystną ofertę.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl