Ciuchy dla męża

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

16 wrz 2019, 12:16

Mąż potrzebował eleganckiego krawata na ważną uroczystość. Zdecydowaliśmy się na jego zakup prosto z oferty www.szale-krawaty.swiata.pl Jakość zrobiła na nas nie lada wrażenie, prezentował się w nim bardzo przystojnie!
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

27 wrz 2019, 00:07

Każdy facet powinien mieć w swojej szafie przynajmniej jeden, dobry garnitur :) Najbezpieczniej jest zainwestować w model szyty na miarę - zyskuje się pewność, że garnitur jest dopasowany do sylwetki, ukrywa jej słabe strony i eksponuje mocne :)
Jak ktoś szuka dobrej firmy robiącej garnitury szyte na miarę, to mogę polecić Hegg - co prawda trzeba trochę poczekać na realizację, ale warto.
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

25 paź 2019, 08:34

Ostatnio mężowi zakupiłam krawat, po to aby wyglądał elegancko w pracy. Wybór padł na ten z oferty www.bardeli.pl . Prezentuje się w nim dużo powazniej!
slawek
Użytkownik
Posty:31
Rejestracja:08 gru 2016, 17:20

30 sty 2020, 18:40

Robienie zakupów z zakresu odzieży jest dla faceta zazwyczaj nie lada wyzwaniem. Nie wiem skąd to się bierze jednak bez motywacji ze strony partnerki jakoś nie mam chęci chodzenia na tradycyjne zakupy. Po pierwsze to ciężko znaleźć na nie odpowiednią ilość czasu, zostają właściwie tylko weekendy. Po drugie to ceny w sklepach stacjonarnych mogą często przyprawić o ból głowy (szczególnie w dużych galeriach handlowych). Jeśli już mam coś kupić to bardziej celuję w sklepy online. Z ciekawych dodatków dostałem ostatnio w prezencie skarpety casualowe Wola - https://www.wola.pl/meskie/skarpetki-casualowe/ Bardzo szybko się do nich przekonałem i otrzymały specjalne miejsce w mojej garderobie :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl