Co kupować przez internet?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Szefunio
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:02 cze 2010, 01:01

08 cze 2010, 14:02

Jeżeli się myśli i potrafi analizować to w Sieci można kupować wszystko.
Fakt, że możemy trafić na oszustów nawet u firm które działają x-lat ale to samo się tyczy sklepów stacjonarnych.
Ja ostatnio kupiłem lodówkę ze sklepu internetowego przez Ceneo. Jestem bardzo zadowolony.
Eryk
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:30 wrz 2010, 17:22

01 paź 2010, 21:52

Ja kupuję książki i szkolenia, ale znam osoby, które kupują niemal wszystko( ubrania, laptopy, rolki, nawet rybki akwariowe)
Awatar użytkownika
markowe
Użytkownik
Posty:21
Rejestracja:28 paź 2010, 15:52
Lokalizacja:Polska

28 paź 2010, 16:13

Handel internetowy rośnie średnio o 17% rocznie jednak ciągle osiąga wartość stanowiącą około niecałe 3% handlu ogółem. A tyle się o tym mówi już teraz co dopiero gdy handel internetowy osiągnie 10 %
Mój blog w którym piszę od lat http://www.emesz.pl
Awatar użytkownika
Kasalenna
Posty:2
Rejestracja:16 lis 2010, 19:02
Lokalizacja:wlkp

17 lis 2010, 17:14

nie wiem, czy można całkowicie wyeliminować ryzyko, zawsze jest możliwość oszustwa, niezgodności towaru z opisem czy zdjęciem... ja wolę zakupy real jednak
harry12
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:19 lis 2010, 22:37

19 lis 2010, 23:35

Ryzyko zakupów przez internet zawsze pozostanie. Istnieja na rynku firmy o róznej nazwijmy to - uczciwosci. Statystycznie jedna firma dziennie upada z wszelakich powodów. Z drugiej strony nie ma co się dziwić, codziennie powstają nowe przedsięwzięcia i nierzadko tego samego dnia upadają. Wybierajc produkty które chcemy zakupić, dobrze jest sprawdzić jak długo dana firma działa na rynku, czy ma ustabilizowaną sytuację, jakie są opinie klientów itp.
Być może brzmi to banalnie ale wielokrotnie zdaża się że wysłane pieniądze za towar przepadają bezpowrotnie a firma tylko z nazwy wyglada na godną uwagi.
Zakupy w internecie są coraz popularniejsze więc jakość usług także powoli rośnie gdyż konkurencja stara się przedstwaić jak najkorzystniejszą ofertę dla klienta.
Awatar użytkownika
markowe
Użytkownik
Posty:21
Rejestracja:28 paź 2010, 15:52
Lokalizacja:Polska

20 lis 2010, 18:25

Ja jestem zdanie że generalnie jednak ma się to ku lepszemu. Jest większa świadomość kupujących i już wiedzą jak traktować i sprawdzać tzn wielkie okazję. Sprzedawcy też już wiedzą i kalkulują. Czy opłaca się oszukać kogoś na 200 zł po to tylko żeby narazić się na negatywną famę o sobie w necie i zamykać firmę. Po prostu obie strony stały się bardziej świadome.
Mój blog w którym piszę od lat http://www.emesz.pl
Awatar użytkownika
mtmarket
Posty:3
Rejestracja:13 gru 2010, 14:16

20 gru 2010, 12:59

Sklepy internetowe oferują praktycznie wszystko, coraz bazpieczniejsze jest także dokonywanie samych zakupów. Niewątpliwym plusem jest dostarczanie przesyłek wprost do naszych domów. Handel internetowy staje się coraz bardziej przyjazny i z każdym rokiem poszerza się grono kupujących tym kanałem.
http://mtmarket.pl/ sklep internetowy z hostingiem w kilka minut
Awatar użytkownika
Account
Posty:7
Rejestracja:27 kwie 2011, 15:18

30 maja 2011, 10:56

Ja kupuje niemal wszystko przez internet. Liczy się solidność danego produktu,oraz uczciwość ze strony sprzedawcy. zawsze przed zakupem staram się czytac opinie na temat danej formy,tak aby się potem nie rozczarować.


Pozdrawiam account-pl.eu
Awatar użytkownika
wakan
Użytkownik
Posty:41
Rejestracja:18 lis 2010, 15:30

21 cze 2011, 13:05

To czego nie ma w zwykłych sklepach :)
Awatar użytkownika
sigma
Użytkownik
Posty:38
Rejestracja:29 lis 2010, 17:09
Lokalizacja:wlkp

22 cze 2011, 11:59

Można kupować wszystko, ale chyba pominę produkty spożywcze ;)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl