Co kupować przez internet?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Mojito
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:11 lip 2011, 13:45

25 lip 2011, 16:15

sigma pisze:Można kupować wszystko, ale chyba pominę produkty spożywcze ;)
A co ze sklepami typu Alma i P&P, które oferują produkty spożywcze? Przywożą do domu. Bez kolejek. Przed świętami bezcenne.
Z tego wiem coraz więcej ludzi woli zapłacić kilka groszy więcej byleby uniknąć zgiełku, tłoku i nie tracić czasu.
mateo_220
Użytkownik
Posty:14
Rejestracja:08 sie 2011, 11:33

01 wrz 2011, 11:26

zakupy przez internet to fajna sprawa i w zupełności się zgadzam, że czasem wolimy zapłacić za dowóz oraz troszkę droższe produkty dzięki czemu unikamy stania długi czas w kolejkach. Np. dużo łatwiej jest znaleźć części do motocykla czy samochodu przez internet. Tylko oczywiście trzeba patrzeć na opinię dotyczące sprzedawcy
wojtek923
Użytkownik
Posty:21
Rejestracja:05 paź 2011, 17:39

16 paź 2011, 16:08

spożywcze - dlaczego nie? Przecież w sieci można sporo spożywczych rzeczy kupić o wiele taniej niż w sklepie!
Tomasz73
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:25 lis 2011, 10:12

25 lis 2011, 11:21

Sprzedaż internetowa jest w dzisiejszych czasach tak popularna, że jeżeli dobrze się poszuka to można znaleźć naprawdę sprawdzonych sprzedawców i kupić dany przedmiot dużo taniej i z normalną gwarancją. Sam dużo kupuję przez internet i to prawie wszystko, od ubrań po zakupy spożywcze - tego nauczyłem się w momencie gdy miałem złamaną nogę i nie mogłem ruszać się z domu. Kupując w takich sklepach jak Alma czy Piotr i Paweł zakupy są dostarczane bardzo szybko i są one świeże.
Oleeek31
Użytkownik
Posty:19
Rejestracja:12 lis 2011, 18:24

12 gru 2011, 00:22

Mogę spokojnie się z tym zgodzić. Co prawda jeszcze nie robiłem przez internet zakupów spożywczych, ale poza tym mogę spokojnie zamówić wszystko. Od odzieży, prezentów, poprzez części do auta po meble. Jest to oszczędność zarówno czasu jak i pieniędzy.
jankes123
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:16 lis 2011, 12:02

21 gru 2011, 10:27

W tym momencie można przez internet kupić dosłownie wszystko. Ja przez neta zamawiam części do samochodu i motocykla, książki, czasem jakąś płytę. Warto sprawdzać sprzedawcę, ostatnio żona kupiła na prezent niby w solidnym wydawać by się mogło sklepie internetowym edycję kolekcjonerską filmów, jednak po 2 dniach otrzymała wiadomość, że nie mają takiej wersji tylko inną (nie zgodną z opisem) i trzeba było dokonać reklamacji. Dość długo trzeba było czekać na zwrot kasy i przed samymi świętami zostaliśmy bez prezentu z szukaniem tego gdzieś indziej. Więc radzę sprawdzać miejsca skąd się zamawia, my będziemy mieli już nauczkę na przyszłość jeśli chodzi o zamawianie przed świętami.
Oleeek31
Użytkownik
Posty:19
Rejestracja:12 lis 2011, 18:24

28 gru 2011, 01:20

Rzeczywiście, niektórzy sprzedający online mogą niekiedy zaskoczyć. Przeważnie jednak zakupy internetowe są szybsze, tańsze i wygodniejsze. Nie kupuję jeszcze żywności, ale poza tym - praktycznie wszystko.
karski
Użytkownik
Posty:96
Rejestracja:20 gru 2011, 23:47

26 sty 2012, 09:27

Spozywcze to chyba tylko alma daje radę.
______________
nowe mieszkania warszawa
Gass
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:22 lut 2012, 19:55

23 lut 2012, 21:00

Ja całe zakupy do firmy robie przez internet, włącznie z produktami spożywczymi. Oszczędność czasu i energii.
Awatar użytkownika
Sampan
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:21 lut 2012, 15:22

06 kwie 2012, 16:28

Nie kupiłbym butów, czy kurtki bo wiadomo jak to z rozmiarem jest.
Ja co najwyżej zamawiam przez Internet a resztę wolę osobiście dozorować czy kontaktować się.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl