Co kupować przez internet?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
MarsI
Posty:4
Rejestracja:07 lis 2017, 09:00

07 lis 2017, 11:28

Ja przez internet kupuję tylko niektóre rzeczy. Taki asortyment jak części do samochodu kupuję na miejscu. Z tego co czytałem na www.oponyzimowe.info.pl wiele części warto jest szukać na miejscu. Opony zimowe np. wymagają precyzyjnego montażu i lepiej znaleźć kogoś w okolicy, kto zna się na rzeczy i dodatkowo zamontuje nam opony w samochodzie.
Awatar użytkownika
Priczer
Posty:1
Rejestracja:07 lis 2017, 16:17

07 lis 2017, 16:19

90 % moich zakupów robię przez internet. Jedyne czego nie kupuję online to produkty spożywcze.
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

08 lis 2017, 16:53

Ja też bardzo dużo zamawiam przez internet. A mój najnowszy zakup to caly pakiet biurowy microsoft. Zamówiłem go sobie w sklepie klucz system.
Awatar użytkownika
SpiderOl
Posty:4
Rejestracja:08 lis 2017, 00:54

08 lis 2017, 19:29

Zakupy w Internecie to dla mnie nowość, bo tej pory byłem bardzo sceptycznie nastawiony. Nasłuchałem się o tym, że ludzie wysyłali złe towary, że sklepy oszukiwały etc. Ale jak sam spróbowałem to się bardzo pozytywnie zaskoczyłem – to wygodny sposób kupowania!
Awatar użytkownika
Dobos
Posty:4
Rejestracja:08 lis 2017, 13:35

09 lis 2017, 07:51

Jestem w pełni przekonany do zakupów przez internet. W sklepach online kupuję często wiele różnych rzeczy. Ostatnio pokusiłem się o zakup specjalnej poduszki ortopedycznej, którą zamówiłem w sklepie medycznym online. Na stronie - blogu poprawswojakondycje.pl znalazłem ciekawe informacje nt zdrowotnego wpływu takiej poduszki np. na bolącą szyję, kręgi szyjne. Taki ból często mi doskwiera, ponieważ dużo czasu spędzam przy komputerze. Dlatego też zdecydowałem się na zakup poduszki ortopedycznej.
Awatar użytkownika
Armand
Posty:4
Rejestracja:10 lis 2017, 12:23

10 lis 2017, 15:09

W sklepach internetowych często zamawiam coś sobie lub swojej rodzinie. Zazwyczaj jest to odzież lub jakieś markowe kosmetyki. Z bardziej oryginalnych przedmiotów, które zamówiłem przez internet mógłbym np. wymienić, specjalistyczny pas na przepuklinę. Od nie dawna zmagam się z taką dolegliwością, więc postanowiłem sprawić sobie taki prezent. Na stronie narzedziamedyczne24.pl czytałem, że takie pasy zaleca się osobom, które mają problem z przepukliną. Pasy dość skutecznie łagodzą jej objawy.
irys15
Użytkownik
Posty:214
Rejestracja:01 lis 2017, 11:37

10 lis 2017, 18:16

Ja mam fioła na punkcie swojego wyglądu zresztą mój brat też. ostatnio znalazł kolejny sprzęt do domowej siłowni http://marbo-sport.pl/Orbitrek-jak-cwic ... l-150.html Jak na duży gabaryt przesyłka przyszła bardzo szybko, młody jest bardzo zadowolony z zakupu. Mam nadzieje że mnie zaprosi i da przetestować.
Awatar użytkownika
Hunty
Posty:4
Rejestracja:10 lis 2017, 20:15

10 lis 2017, 20:29

Ja większość rzeczy kupuję przez internet. Nie kupuje tylko butów i strojów kąpielowych oraz bielizny
Awatar użytkownika
Melandra
Posty:4
Rejestracja:10 lis 2017, 00:50

11 lis 2017, 04:03

Nie zgadzam się z wieloma głosami. Najbardziej opłaca się kupować odzież i obuwie właśnie przez internet. Płacisz wtedy dużo niższą marżę niż w sklepie stacjonarnym
Awatar użytkownika
Motokar
Posty:4
Rejestracja:11 lis 2017, 12:16

11 lis 2017, 13:34

Ja przez internet często zamawiam różne rzeczy do samochodu. Ostatnio np. zamówiłem komplet felg samochodowych. Najpierw przed zakupem zleciłem na miejscu wykonanie pomiarów komputerowych, by wybrać najbardziej odpowiednie felgi pasujące do mojego auta. Na stronie www.felgialuminiowe.biz.pl czytałem, że taka komputerowa analiza znacznie ułatwia dobór felg do auta.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl