Co kupować przez internet?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

bifun
Użytkownik
Posty:449
Rejestracja:20 lis 2014, 08:35

21 lis 2014, 14:13

Też lubię zamawiać przez internet. Nawet ubranko do chrztu dla chłopca na balumi.com.pl kupiłam. Wszystko szybko dostarczyli.
Awatar użytkownika
Mojito
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:11 lip 2011, 13:45

01 gru 2014, 01:53

Mój malutek uwielbia ciuchy ze sklepu cropp, mimo że są nijakie to chodzimy często i wybiera coś sobie :)
sanchopansa
Użytkownik
Posty:288
Rejestracja:21 maja 2013, 08:43

04 gru 2014, 12:44

Cóż, ważne, że jemu się podobają :)
niebo
Użytkownik
Posty:273
Rejestracja:19 sty 2014, 21:16

17 gru 2014, 11:38

A gdzie najczęściej kupujesz jeśli chodzi o serwisy i czym się kierujesz? Ja w ostatnim czasie przeglądałem porównanie serwisów sprzedajemy.pl, olx i alegratka i widać, że są do siebie podobne, ale oferują towary w różnych cenach. Coś co w jednym kupisz za grosze, na drugim jest drogo. Dlatego warto trochę pogrzebać w internecie zanim coś się zamówi.
Awatar użytkownika
damianwy
Posty:1
Rejestracja:17 gru 2014, 12:52
Lokalizacja:Łódź

17 gru 2014, 12:58

Najbardziej chyba opłaca kupować się nowe technologie, bo różnice w cenach w porównaniu do sklepów stacjonarnych dochodzą nawet do kilkuset złotych.
Sprawdź w http://zlota-firma.com.pl/ czy masz do czynienia z uczciwą firmą.
demol
Użytkownik
Posty:212
Rejestracja:28 sie 2013, 13:02

24 gru 2014, 12:41

Wszystko, nawet wędliny na święta ludzie kupują :mrgreen: Osobisty i zarazem ostatni zakupu to kołki do styropianu do wykończenia elewacji. Nie kupowałem jeszcze alkoholu przez sieć. :roll:
misiek
Użytkownik
Posty:89
Rejestracja:30 sty 2013, 12:32

07 sty 2015, 14:09

No wędlin to ja jeszcze przez internet nie zamawiałem.Taki sprytny to już nie jestem :D
Niemniej nie unikam zakupów internetowych. Tak jak poprzednicy elektronikę praktycznie kupuję jedynie przez internet. Lubię również w taki sposób nabywać ubrania ponieważ chodzenie po galeriach handlowych to dla mnie jakiś koszmar ( w przeciwieństwie do mojej żony, która to uwielbia...).
Tutaj jest dobry sklep:
http://www.dilano.pl/
Może ktoś z Was już tam zamawiał. Ciuchy dobrej jakości, fajnych marek.Myślę,ze powinniście znaleźć coś dla siebie.
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

16 sty 2015, 12:25

Ja od siebie dodam sklep, z którego korzystałem jak moja żona była w ciąży. Sklep mamitati.pl, gdzie oferowane są między innymi tanie ubrania ciążowe i artykuły dziecięce. Jest duży wybór i osoby, które chcą zaoszczędzić na takich zakupach mogą śmiało skorzystać z oferty.
Awatar użytkownika
Jonka
Posty:4
Rejestracja:28 sty 2015, 08:59

28 sty 2015, 09:03

Ja nie kupuje przez neta jedzenia ani ubrań. Bo jedzenie to wiadomo, a ubrania wole najpierw przymierzyć niż kupować kota w worku.
Awatar użytkownika
malcow
Posty:4
Rejestracja:03 mar 2015, 10:11

03 mar 2015, 10:32

Ja też polecam zakupy przez Internet. Są tańsze, oszczędzasz czas, można na spokojnie rozważyć zakup, o kupionych rzeczach dowiadujesz się więcej...............ceny w danym sklepie można podrównać z cenami w innych sklepach i najlepsze jest to, że towar można zwrócić. Wszelkie ryzyko wiąże się z tym, że jakiś lewy sklep wybierzemy. Polecam pierw sprawdzić opinie sklepu lub zadać sprzedawcy pytanie mailem np o możliwośc zwrotu, jAK JEST SZYBKA POZYTYWNA ODPOWIEDŹ TO NIE MA CO SIĘ BAĆ.
Monitoruj, kontroluj, sprawdzaj http://www.spyshop.pl/
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl