Co najchętniej kupujecie znajomym w prezencie?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

dronsir
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:23 wrz 2017, 11:44

23 wrz 2017, 11:46

W sumie to kupuję różne rzeczy, zależy od okazji
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

08 lis 2017, 16:42

A to w sumie zależy dla kogo, bo ostatnio kupiłem swojemu bratu niezły program antywirusowy G data. Zamówiłem go w sklepie klucz system. Bardzo mu się przyda taki program, tym bardziej że buszuje po internecie.
irys15
Użytkownik
Posty:214
Rejestracja:01 lis 2017, 11:37

13 lis 2017, 18:52

Moi znajomi to mole książkowe, a ja to wykorzystuję bo takie prezenty nie są drogie :) Moja koleżanka ma niedługo urodziny i planuję jej zamówić tą książkę http://www.taniaksiazka.pl/dwie-rodziny ... 37992.html Bardzo ciekawa historia adoptowanej dziewczyny i jej miłości, recenzja i opinie mnie porwały. Jestem pewna że jej się spodoba. Polecam każdemu :)
bloto
Użytkownik
Posty:98
Rejestracja:25 mar 2017, 17:49

23 lis 2017, 22:41

ja mam fajnie z moją taką psiapsiółką - dziewczyną. Nie mam nigdy problemu z kupnem prezentu, to maniaczka robienia na drutach, więc włażę tu www kupuję jej jakieś dobre włóczki, a ona potem skaka z radości do sufitu i zawsze zostaje wycałowany xD Prosta dziewczyna, szkoda że tkwie ciągle we friendzone xD
Florka
Użytkownik
Posty:81
Rejestracja:23 paź 2017, 09:22

24 lis 2017, 12:27

Ze znajomymi nie mam problemu z prezentami - albo książka, albo alkohol, albo jakieś kwiaty - to się zawsze sprawdza i są to takie prezenty neutralne. Gorzej mam z dziećmi znajomych, bo teraz te dzieciaki to już tych zabawek mają tyle, że mało która robi na nich wrażenie. Więc w tym roku postanowiłam zamówić na mikołajkowe prezent dla dzieciaków wiedeo od św. Mikołaja ze strony www.listymikolaja.pl. Moje dostało w tamtym roku i było mega zadowolone, prawie jeść nie mogło z emocji, że Mikołaj mu list przysłał. Tak więc liczę, że i dzieciaki znajomych się ucieszą.
Awatar użytkownika
cawal
Posty:3
Rejestracja:24 lis 2017, 21:21

24 lis 2017, 21:21

ja zazwyczaj kupuje znajomym jakiś dobry alkohol :)
komozal
Użytkownik
Posty:52
Rejestracja:03 mar 2017, 16:17

27 lis 2017, 18:57

jak ktoś lubi podróże to fajnie jest kupić walizki w sklepie SOLIER. Mam takich znajomych, którzy często podróżują przez co takie walizki im się na pewno przydadzą, porządne i klasyczne, a stare wyrzucą :)
maryla75
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:08 lis 2017, 12:52

04 gru 2017, 11:30

Ja zawsze staram się zaskoczyć. Staram się kupić coś użytecznego i coś przyjemnego;) W okresie świąt uwielbiam dokładać jakieś wiazanki świateczne http://amarantkwiaty.pl/wianki-bozonaro ... arodzenie/ są piękne i nadają miłą atmosfere;) Zreszta nie znam kobiety która nie cieszy sie gdy dostaje kwiaty a takie wiazanki zawsze dodaja uroku
Awatar użytkownika
Kaniow
Posty:4
Rejestracja:05 gru 2017, 22:50

07 gru 2017, 18:43

Niedawno moja najlepsza przyjaciółka urodziła swoje pierwsze dziecko i z tego tytułu postanowiliśmy jej wraz ze znajomymi sprawić taki piękny, wymarzony wózek ze strony https://moleo.pl/pol_m_DZIECKO_WOZKI-1395.html . Była bardzo szczęśliwa jak się tylko dowiedziała o tym, no i zaskoczona :D
gegon
Użytkownik
Posty:51
Rejestracja:12 maja 2017, 15:12

29 sty 2018, 15:29

ja najchętniej kupuje coś eleganckiego do ubioru (oczywiście jak ta osoba lubi się tak ubierać) ostatnio najlepszemu kumplowi kupiłam jedwabny krawat, bo on uwielbia nosić takie ciuchy i drogie dodatki, rewelacyjne krawaty znalazłam tutaj https://modini.pl/67-krawaty-jedwabne-i-bawelniane jakosc rewelacyjna, cena tez przyjazna dla kazdego :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl