Co po maturze?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Prock
Posty:1
Rejestracja:14 lut 2018, 09:26

14 lut 2018, 09:30

Według mnie każdy powinien skończyć dzienne studia.
Serafina
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:26 sty 2018, 13:12

15 lut 2018, 09:17

Trzeba pomyśleć o wyborze dobrej uczelni, studia to zawsze dobre rozwiązanie. Polecam oferte tej uczelni wrocław informatyka studia super szkoła z perspektywami, bardzo fajne kierunki i metody nauczania a ludzie tez bardzo pomocni i sympatyczni.
Awatar użytkownika
ToKi
Posty:3
Rejestracja:10 kwie 2018, 18:39

16 kwie 2018, 19:49

Jeśli większość swojego życia interesowałaś się makijażem to czemu nie? Nic nie szkodzi spróbować, jeśli nie spróbujesz to całe życie będziesz zastanawiać się jak to mogło być.. ja niestety jestem z tych osób, które spanikowały i nie spróbowały. Teraz jestem po profilu licealnym, po którym kompletnie nie mam co robić bo nie interesuje się matematyką... i profilem matematycznym :(


pożyczki bez bik
Awatar użytkownika
aczii
Posty:4
Rejestracja:16 kwie 2018, 21:52

16 kwie 2018, 21:57

Najlepiej po prostu iść na studia.
solinka
Użytkownik
Posty:112
Rejestracja:01 cze 2016, 23:37

18 kwie 2018, 15:20

Też myślę, że studia to najlepszy wybór no chyba że mamy wątpliwości co do kierunku to zawsze można sobie odczekać, zastanowić się. Albo pójść do pracy albo rok jakoś wykorzystać. Można próbować takich wyjazdów https://www.aupair.aifs.pl/, duża szansa i możliwość na rozwój dla młodych ambitnych dziewczyn, sama bym chętnie skorzystała gdybym była młodsza.
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

14 maja 2018, 13:22

Ja poszedłem w kierunku zarządzania w turystyce. Nie ma co ukrywać, był to fenomenalny pomysł po którym znalezienie pracy okazało się niezmiernie proste. Wybrałem Gdańską Szkołę Wyższą http://www.gsw.gda.pl . Wspominam z niej dobrze przede wszystkim solidnie prowadzone zajęcia, bardzo dobrze przyswojoną wiedzę, która okazała się niezbędna przy dalszym rozwoju kariery. Zdecydowanie polecam. :)
irys15
Użytkownik
Posty:214
Rejestracja:01 lis 2017, 11:37

10 lip 2018, 18:13

Dobrze by było pójść na studia np w stolicy, Tam jest wiele ciekawych uczelni z fajnymi kierunkami, co do kwaterunków to również jest duzo opcji np. Apartamenty na wynajem krótkoterminowy w Warszawie http://www.apartamenty-magnolie.pl/ takie apartamenty krótkoterminowe w Warszawie to bardzo dobre wyjście dla studentów ceniących sobie wygodę w nauce.
FilipK
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:15 lip 2018, 14:48

14 sie 2018, 17:43

Możesz równiez pomyslec o wyborze szkoły policealnej, gdzie zdobędziesz dodatkowe kwalifikacje zawodowe i będziesz już mógł rozwijać się w okreslonym kierunku. Ja na przykład po liceum poszedłem do szkoły Cosinus na kierunek Rachunkowość w systemie zaocznym, aby móc jednocześnie pracować. Zajęcia były prowadzone w pełni profesjonalnie, zgodnie z planem, a nauczyciele również byli chętni do przekazywania wiedzy. Po dwóch latach zdałem egzamin z OKE i teraz już podjąłem pracę w biurze rachunkowym za dużo lepsze pieniądze niż jako sprzedawca w galerii :)
Kars
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:21 sie 2018, 09:35

22 sie 2018, 16:06

Jeżeli nie chcesz studiować to może warto rozważyć również wybór szkoły policealnej i już kształcić się już w konkretnym kierunku. Szkoły Cosinus mają świetnie przygotowaną oferte kierunków oraz co ważne możliwośc nauki zupełnie za darmo przez cały okres w systemie zaocznym, więc dla mnie na kierunku Administracji zajęcia zupełnie nie kolidowały z pracą :)
Awatar użytkownika
grejsii
Posty:4
Rejestracja:22 sie 2018, 19:54

22 sie 2018, 19:57

Skoro jest to związane z Twoimi zainteresowaniami to myślę, że będzie to dobry wybór.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl