Co po maturze?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
KamilooZ
Posty:4
Rejestracja:18 wrz 2018, 21:06

19 wrz 2018, 19:36

Mnie osobiście niezbyt interesuje ten temat, aczkolwiek moja przyjaciółka Grażyna również uwielbia tego typu rzeczy i od lat zajmuje się makijażem. Bardzo dobrze zarabia, dlatego jest to jak najbardziej dobry kierunek.
Awatar użytkownika
soma1
Posty:4
Rejestracja:19 wrz 2018, 21:06

19 wrz 2018, 21:09

Chciałabym zostać grafikiem komputerowym. Poszłam w tym roku na grafikę, mam nadzieje, że moje marzenia się spełnią.
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

04 gru 2019, 08:03

Najpierw te maturę trzeba zdać! Ja wybrałem dziennikarstwo, jednakże nie dostałbym się na te studia gdybym wcześniej nie przeszedł przez stosowne kursy maturalne. A te realizowało Centrum Kształcenia Ustawicznego https://cku1.edu.pl/ . Jak widać, okazały się w pełni pomocne i trafione.
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

06 lut 2020, 18:10

pamiętam, ze ja już na początku nauki w liceum wiedziałam, ze chcę iśc po maturze na fizjoterapię. I tak też się stało :) studiowałam na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie. Wysoki poziom, świetni wykładowcy, niewygórowane czesne. jest dużo zajęć praktycznych co też jest ogromnym atutem tego miejsca.
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

07 maja 2020, 12:35

Wg mnie jedyną sensowną opcją jest Studium Pracowników Medycznych i Społecznych. Sam do tej szkoły uczęszczałem i powiem tyle - fantastyczna kadra wykładowców, ludzie którzy chcą przekazać wiedzę i naprawdę mają olbrzymie pojęcie o tym co robią. Jak dla mnie bomba. Do tego możliwość szlifowania języka i praktyki zagraniczne!!!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl