Czy dobre szkolenia muszą dużo kosztować?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Tusia
Użytkownik
Posty:414
Rejestracja:10 lut 2014, 12:48

27 lis 2016, 13:02

Wcale nie muszą dużo kosztować, jeśli się wie gdzie szukać. Mój kolega szukał dobrego ośrodka szkoleniowego, aby zrobić sobie kurs na suwnicę które było mu potrzebne do pracy. W swoich poszukiwaniach znalazł artykuł na http://toczytam.pl/kursy-na-suwnice-co- ... rzebujesz/ dzięki któremu, udało mu się znaleźć odpowiednie miejsce.
NIkoo
Użytkownik
Posty:41
Rejestracja:22 lis 2016, 09:58

28 lis 2016, 09:31

Szkolenia nie muszą dużo kosztować, wystarczy znaleźć dobrą firmę i na pewno nie przepłacimy. Sam wielokrotnie brałem udział w różnych kursach oferowanych przez Coach Development i nigdy źle na tym nie wyszedłem. Wszystko w korzystnej cenie, na wysokim standardzie :)
morek8
Użytkownik
Posty:12
Rejestracja:08 lis 2016, 20:42

28 lis 2016, 10:16

cześć,

zdecydowanie szkolenie nie muszą użo kosztować. Sporo szkoleń jest darmowych, są finansowane ze środków unii europejskiej. Firmy z tego korzystają oraz samorządy. Pozdrawiam
obimak67
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:14 mar 2017, 22:20

14 mar 2017, 22:25

Wydaje mi się, że niestety ale dobre szkolenie musi kosztować. Za darmo nikt nie da nam nie wiadomo jak obszernej wiedzy
natalia7
Użytkownik
Posty:362
Rejestracja:07 mar 2017, 16:27

31 mar 2017, 17:27

To chyba oczywiste, że każdy, kto jest w czymś dobry ceni się trochę bardziej. Jeśli chodzi o szkolenia to mogę Wam polecić szkolenia kadry i płace. Cenowo są przystępne, a taka wiedza przyda się w wielu zawodach i dziedzinach życia.
lechh851
Użytkownik
Posty:97
Rejestracja:14 lis 2016, 12:48

20 kwie 2017, 10:48

To chyba oczywiste, że za dobre szkolenie trzeba trochę zapłacić. Z taniego szkolenia niewiele wyniesiemy, także jest ono bezcelowe. Jeśli szukacie dobrych szkoleń biznesowych, to organizują takie w mindsupporters.com, m.in. ze skutecznych technik sprzedaży, czy gospodarki magazynowej, tu jest o nim więcej: szkolenie gospodarka magazynowa i kontrola zapasów
Tusia
Użytkownik
Posty:414
Rejestracja:10 lut 2014, 12:48

21 kwie 2017, 08:23

przeważnie tak jest, że za dobrą jakość trzeba płacić.
dobromir
Użytkownik
Posty:251
Rejestracja:11 maja 2016, 13:01

29 maja 2017, 16:35

Kto powiedział, że dobre jakościowo muszą być bardzo kosztowne? Trzeba po prostu rozeznać się z ich ofertą na rynku, a najlepiej skorzystać z rekomendacji innych. Ja gorąco rekomenduję kursy otwarte oferowane przez firmę Gamma: http://www.projektgamma.pl/szkolenia-otwarte . Tematyka jest różnorodna, a zajęcia prowadzą doświadczeni coachowie. Szkolenia są praktyczne i zorientowane na trening – uczestniczy otrzymują rozwiązania swoich problemów, mają możliwość przećwiczyć prezentowane przez trenera narzędzia i nabrać sprawności ich stosowaniu.
sara201
Użytkownik
Posty:61
Rejestracja:05 lis 2016, 12:04

22 sie 2017, 16:10

Zorganizowanie porządnego szkolenie niestety kosztuje, ale przynajmniej z takiego szkolenia pracownicy wyniosą coś pożytecznego. Dla oszczędności można je zorganizować poza miastem - koszty wynajęcia odpowiednich sal są tam bowiem niższe. Pod Warszawą sprawdźcie sobie Hotel Afrodyta - to jeden z lepszych hoteli dla biznesu w okolicy, tu http://www.afrodytaspa.pl/biznes można mu się przyjrzeć.
Satyna
Użytkownik
Posty:190
Rejestracja:23 sie 2017, 22:59

25 sie 2017, 12:06

Niestety nabywanie nowych umiejętności i potwierdzenie tego certyfikatami kosztuje trochę kasy. Ale moim zdaniem warto inwestować w rozwój osobisty. Ja niedawno skończyłam szkolenie na trenera w krakowskiej szkole STER http://www.szkolatrenerow-ster.pl/blog/ ... ca-trenera . Zdobyłam nie tylko nowy zawód i nowe umiejętności ale także poznałam sporo ciekawych ludzi, dzięki którym mogę się dalej rozwijać.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl