Czy dobre szkolenia muszą dużo kosztować?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
psina
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:27 lut 2018, 23:06

08 mar 2018, 22:19

Wszystko zależy od rodzaju szkolenia. Przeważnie te dobre mają swoją cenę.
Coś, o czym się nie mówi, nie istnieje.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

20 mar 2018, 11:44

Szkolenia nie muszą byc drogie, ale warto w nie inwestować. Na przykład organizując szkolenie warto pamiętać o dobrym cateringu, dzięki ktoremu szkolenie od razu nabierze rangi. My zawsze o tym pamiętamy i teraz przy organizacji szkoleń korzystam z usług firmy Catering Arts. Oni zajmują się obsługą rożnych wydarzen i konferencji.
rasnak
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:27 mar 2018, 11:34

27 mar 2018, 11:38

Jeśli to dobre szkolenia przekazujące wartościowa wiedzę to wydaje mi się, że powinny być drogie
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

02 kwie 2018, 17:49

Nie koniecznie. Moim zdaniem bardzo korzystnie wygląda oferta https://leadership-center.pl/2011/01/bu ... lowniczek/ Szkolenia interpersonalne – bo z tą nazwą również można się spotkać – są specyficzną odmianą szkoleń miękkich, które stawiają przede wszystkim na rozwój umiejętności psychologicznych. Znajdą się tutaj takie rodzaje zajęć wzmacniających kompetencje jak szkolenia z asertywności, szkolenia z autoprezentacji, szkolenia z radzenia sobie ze stresem. Szkolenia miękkie można realizować praktycznie w każdym obszarze, w którym stwierdzone zostaną u pracownika braki, które nie pozwalają mu na pełną i prawidłową realizację zadań w pracy.
nocna1
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:20 lis 2017, 14:59

14 kwie 2018, 13:28

Teraz jest sporo firm, które prowadzą szkolenia BHP. Można się zapisać, np. na takie https://www.seka.pl/oferta/szkolenia-i- ... olenia-bhp Na nim w praktyczny sposób można sobie przypomnieć zasady bezpieczeństwa pracy.
Awatar użytkownika
jore
Posty:3
Rejestracja:23 kwie 2018, 11:26

23 kwie 2018, 11:27

no takie już jest życie niestety, muszą one sporo kosztować
Trusting
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:02 mar 2018, 23:54

23 kwie 2018, 19:49

Jeśli są dobre i organizowane przez specjalistów to trzeba swoje zapłacić. Ale można też sie dogadac... Nam jakiś czas temu szefowa sprezentowała szkolenie grupowe a'la warsztaty tego typu https://kerpro.pl/warsztaty.html?mode=grid Ludzie byli naprawde profesjonalistami - swietnie sie i słuchalo i pozniej praktykowalo podczas cwiczen. Jesli robi sie takie zajecia dla wiekszej grupy pracownikow to i cena jest inna
dobromir
Użytkownik
Posty:251
Rejestracja:11 maja 2016, 13:01

29 maja 2018, 12:44

Ja uważam, że na własnym rozwoju nie ma co oszczędzać. Jeśli możesz sobie pozwolić np. na sesje z trenerem biznesowym, to koniecznie skorzystaj. Ja nawet mogę Ci polecić super coacha: http://www.rafalszrajnert.pl/oferta/ . Umówisz się z nim na konsultacje na Skypie, szkolenie u Ciebie np. wewnątrz firmy czy na wielomiesięczny mentoring. Pan Rafał to świetny fachowiec w dziedzinie biznesu i na pewno bardzo Ci pomoże. Gorąco rekomenduję.
Awatar użytkownika
K4r0lin4
Posty:3
Rejestracja:23 lip 2018, 14:12

05 lip 2019, 11:56

Uważam, że nie wszystkie dobre szkolenia muszą być drogie, ale jeżeli chcesz podnieść swoje kwalifikacje to na szkoleniach lepiej nie oszczędzać. Ostatnio byłem uczestnikiem na szkoleniu z negocjacji biznesowych organizowanym przez firmę szkoleniową GenWhy. Szkolenie było 2-dniowe. Było prowadzone w formie warsztatów więc od razu mogliśmy przećwiczyć poznane metody i techniki negocjacji. Trenerzy mieli ogromną wiedzę i doświadczenie w przeprowadzaniu negocjacji jak i przekazywaniu wiedzy. Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia i uważam, że to dobra inwestycja.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl