Czy pies może chorować na cukrzyce??

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

15 maja 2019, 21:09

Z psiakiem uczęszczamy do przychodni AS https://www.weterynarz.pila.pl/ , gdzie w nalezyty sposob dbają o mojego psiaka. Na miejscu może on liczyć na profesjonalną pomoc i wsparcie, dzięki któremu dowiadujemy się o problemach zdrowotnych i wspólnie przeciw nim działamy! Posiadają także super wyposażony sklep.
giron008
Użytkownik
Posty:307
Rejestracja:27 mar 2019, 11:01

29 lip 2019, 20:51

Jesli masz tego typu, bądź podobne wątpliwości, to zalecam udać się do weterynarza i mieć zwyczajną pewność. Może ELZA http://weterynarz-swidnik.pl/ w Świdniku? Sam tam uczęszczam od dawna, wraz z moimi zwierzakami. Na miejscu mogę liczyć na poradę i znakomite leczenie.
Bakk
Użytkownik
Posty:25
Rejestracja:25 cze 2018, 14:05

30 lip 2019, 13:47

Pies może chorować na cukrzycę, szczególnie jak jest utyty. Psa pod pachę i do weterynarza, zrobią mu badania krwi i będziesz mieć pewność.
_________________________________________
www.beauty.com.pl - usg jamy brzusznej Łódź
Awatar użytkownika
bowak123
Posty:3
Rejestracja:02 sie 2019, 14:31

02 sie 2019, 14:37

Psy mogą chorować na cukrzycę, dlatego ważne jest żeby pilnować co jedzą :(
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

29 sie 2019, 13:09

Jeśli masz tego typu obawy, to najlepiej udaj się do weterynarza - specjalista z pewnością rozwieje Twoje wątpliwości. Gdy mojego psiaka trapią kłopoty to zawsze korzystamy z usług www.wroclawska.vet , gdzie jest poddawany właściwej opiece i leczeniu!
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

05 lut 2020, 13:38

to prawda, wizyta u weterynarza to podstawa. Ja mieszkam w Warszawie i tu jak tylko coś złego się dzieje, od razu jadę z moim psiakiem do vet4pet ( klinika mieści się na ulicy Grenadierów, na Grochowie). Świadczą pomoc przez cała dobę, także w weekendy i święta. Cudowni lekarze, kompleksowa oferta, konkurencyjne ceny.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl