Depresja

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Rudzik
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:02 sie 2019, 16:01

02 sie 2019, 19:19

Najlepiej to udać się do lekarza, nie bagatelizuj sprawy :) Depresja to poważne schorzenie, które się leczy. Teraz tyle się mówi o zdrowiu psychicznym człowieka i próbuje się odczarować ten temat i jak widać słusznie. Wizyta u psychiatry to nie wstyd. Ewentualnie możesz poszukać przyczyn spadku samopoczucia, może brak odpowiednich witamin, dużo stresu, nieodpowiedni tryb życia?
Awatar użytkownika
tonia2
Posty:6
Rejestracja:30 sty 2019, 12:25

05 sie 2019, 11:41

Zgadzam się,że trzeba udać się do lekarza jeśli zaobserwuje się jakieś niepokojące objawy. Niczego nie można samemu wykluczyć ani zdiagnozować.
Trusting
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:02 mar 2018, 23:54

18 paź 2019, 22:29

Pewnie ze to nie jest wyrok! Wszystko sie da. Trzeba tylko w odpowiednim czasie sie ogarnąć i nie bagatelizowac problemu. U mnie faktycznie byly momenty zalamania, ale na szczescie zawsze dawalo sie zrobic back do zycia. Mnie jednak zawsze na duchu podnosza papierosy. Wiem! To nałog, ale wole wieczorami usiasc sobie w fotelu i poskrecac fajki tymi gadzetami https://www.bletki.com/maszynka-do-skrecania-zwijarka-raw-12-inch-30cm niz lezec w łózku i myslec o pierdołach
giron008
Użytkownik
Posty:307
Rejestracja:27 mar 2019, 11:01

22 paź 2019, 08:21

Terapia przeprowadzona przez gabinet https://filipowskipsychiatra.pl/ okazała się w moim przypadku najlepszym sposobem na pokonanie depresji. A te gnębiła mnie od bardzo dawna. A tak to udało mi się wstać na nogi i znaleźć cel w życiu!
Awatar użytkownika
klaudyna90
Posty:2
Rejestracja:16 cze 2020, 07:45

16 cze 2020, 07:59

czytałam ostatnio o tym artykuł na stronie ośrodka forest, może by mi się przydała taka terapia :x
Luna78
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:05 cze 2018, 10:22

17 lis 2020, 15:39

Depresja jest poważną chorobą, której objawów nie można bagatelizować. Osoba chora powinna jak najszybciej skontaktować się z lekarzem. W dobie pandemii jest to jednak nieco utrudnione. Ja mogę polecić wideokonsultacje w Klinice PsychoMedic, na taka rozmowe spokojnie możesz umówić się również telefonicznie 32 555 04 04. Nie różnią się one znacznie od spotkania w gabinecie. Klinika ta skupia się przede wszystkim na pomocy i walce z chorobą, a my jesteśmy w domu sami i bezpieczni.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl