Dieta

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
mysdzi
Posty:4
Rejestracja:25 sie 2017, 13:18

25 sie 2017, 13:21

Witam serdecznie! Jeśli chodzi o catering to ja serdecznie polecam wam taką oto stronkę gdzie wszystko można ustalić i zobaczyć ile będzie to kosztować: http://catering-pozywny.pl/ - sama próbowałam i naprawdę warto. Efekty widać już po miesiącu stosowania tej specjalnej diety - super rzecz.
natalia7
Użytkownik
Posty:362
Rejestracja:07 mar 2017, 16:27

19 wrz 2017, 10:43

Faktycznie lepiej dorzucić ćwiczenia do diety. Dużo łatwiej zgubić zbędne kilogramy bez efektu jojo. Polecam zapoznać się z ofertą krakowskich klubów fitness Energym: http://www.energym.com.pl/. Jestem pewna, że znajdziecie coś ciekawego dla siebie.
Samanta
Użytkownik
Posty:192
Rejestracja:22 wrz 2017, 13:55

22 wrz 2017, 14:14

Wiadomo ze trzeba te zle nawyki zywieniowe wyeliminować i zacząć ćwiczyć. Mnie bardzo pomogły wczasy zdrowotne na których zrzuciłam trochę zbędnego tłuszczu i cały czas idę do przodu. Czuję się lepiej nie tylko na ciele ale i na duchu.
Awatar użytkownika
Firebran
Posty:4
Rejestracja:26 wrz 2017, 18:39

26 wrz 2017, 19:15

Tylko żywność oznaczana jako eko jest bardzo droga. Dlatego ja staram się nie popadać w przesadę.
Awatar użytkownika
Anton
Użytkownik
Posty:110
Rejestracja:22 kwie 2015, 08:37

06 paź 2017, 08:20

Też uważam, że produkty eco są za drogie, poza tym nie każdy produkt eco ma dobry skład jak się okazuje :) ja kupuję produkty sezonowe, zboża nieprzetworzone, piję dużo wody i daję radę.
Dodatkowo zaczęłam w tygodniu korzystać z diety pudełkowej cateringu dietetycznego z Warszawy, bo w tygodniu nie mam czasu przygotowywać sobie posiłków, a wtedy mam pewność, że posiłki są świeże i zdrowe, dodatkowo zgubiłam zbędne kilogramy :)
Satyna
Użytkownik
Posty:190
Rejestracja:23 sie 2017, 22:59

12 paź 2017, 22:48

Widze, ze dieta pudełkowa jest popularna. Moja psiapsiola rowniez na takowej jest - ale mieszka w Bielsku-Bialej i z tamtego regionu ma firme - Nutridieta, ktora ja zaopatruje do pracy w kompletne i zbilansowane posilki, spojrzcie: https://nutridieta.pl/bielsko-biala-cat ... ko-bialej/ - jak na moje to naprawde dobra sprawa - dostajemy juz gotowe posilki, przygotowane - odgrzewamy je i spozywamy, chudnac przy okazji.
darekki7
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:13 paź 2017, 22:34
Lokalizacja:Wschowa

13 paź 2017, 22:39

Ja stosuje dietę wysoko białkową i efekty są bardzo zadowalające jak dla mnie po kilku miesiącach stosowania.
Portal infolinia zus a w nim zobaczysz 500 plus nowy wniosek
gonsior
Użytkownik
Posty:87
Rejestracja:18 maja 2016, 16:12

13 paź 2017, 23:53

Uważam, że bawienie się w jakieś specjalne diety jest bez sensu. Kosztuje to nas sporo pieniędzy, kiedy tak naprawdę wszystko możemy ułożyć sobie sami z drobną pomocą internetu. Należy także pamiętać o regularnej aktywności fizycznej!
Awatar użytkownika
Uberbaal
Posty:4
Rejestracja:14 paź 2017, 23:28

15 paź 2017, 19:32

Ja jestem z kolei na diecie wegetariańskiej. Od dawna staram się jej przestrzegać, przygotowując sobie w domu odpowiednie posiłki. W pracy bywa różnie, ostatnio zdecydowaliśmy się z znajomymi zamawiać przez internet catering dietetyczny
power
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:04 maja 2017, 15:26

17 paź 2017, 19:46

w temacie diety to mam spoore doświadczenie bo od nastu lat próbuję zrzucić kilogramy :P wiecie co u mnie nie sprawdziły się te internetowe diety, czy z gazet. Najlepsze efekty uzyskuję kiedy po prostu zdrowo się odżywiam. raz na miesiąc robię tygodniowy detoks sokami, wtedy do takiej buteleczki https://zdrowywycisk.com/produkt/butelk ... ee-500-ml/ przelewam wszystko co mam na dzień i tylko to pijam. Super sprawa bo organizm bardzo szybko się ładuje witaminami i wcale nie jestem słaba, a wręcz przeciwnie mam mega dużo energii :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl