Dieta

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

adtra1
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:08 gru 2017, 15:10

08 gru 2017, 15:37

benek51 pisze:Cenię sobie mięso drobiowe. Jest łatwo dostępne, łatwe w obróbce i bardzo lekkie. Nie zawiera tez wiele tłuszczu, więc to idealna opcja dla osób dbających o linię ( wiadomo, że sportowcy jedzą sporo kurczaka). Podaję je nawet mojego małemu synkowi (w diecie dzieci może występować już od 5 msc życia). Wiem, że wiele osób unika go, bo narosły kontrowersje związane m.in. z GMO, antybiotykami, hormonami

To prawda ale dobrze że są jeszcze producenci którzy oferują nam kurczaki bez antybiotyków http://www.farmio.com/kurczak-babuni  ja od jakieś czasu mówię żywności wysoko przetworzonej oraz tej modyfikowanej genetycznie stanowcze nie i możecie mówić że to jakaś paranoja. Ludzie mówią że jeżeli coś byłoby szkodliwe to nie trafiłoby do sprzedaży jeżeli tak ślepo wierzycie w takie rzeczy to powodzenia z walką z rakiem płuc i marskością wątroby różnymi alergiami.
Awatar użytkownika
CocoPeru
Posty:4
Rejestracja:13 gru 2017, 00:49

13 gru 2017, 01:40

w temacie diety to mam spoore doświadczenie bo od nastu lat próbuję zrzucić kilogramy :P wiecie co u mnie nie sprawdziły się te internetowe diety, czy z gazet. Najlepsze efekty uzyskuję kiedy po prostu zdrowo się odżywiam
komozal
Użytkownik
Posty:52
Rejestracja:03 mar 2017, 16:17

15 gru 2017, 18:09

ja to potrafię sobie wszystko odmówić w diecie, tylko nie sera żółtego Hochland To jedne z moich ulubionych serków, zawsze je dodaję do kanapek, nawet jak piję wino wytrawne to lubię sobie zjeść :)
Florka
Użytkownik
Posty:81
Rejestracja:23 paź 2017, 09:22

16 gru 2017, 14:19

A co to tak naprawdę oznacza zdrowa dieta? Bo tak naprawdę to dla każdego coś innego, jednemu nie służy ciemny chleb, innemu biały, jedna osoba nie toleruje laktozy, druga nie lubi mięsa. Dlatego żadna dieta nie powinna być brana z gazety czy z internetu, tylko zamawiana u dietetyka, który dopasuje ją do danej osoby. Ja korzystałam z pomocy p. Szczechowicz (http://poradnia-dietetyczna.com.pl/indy ... ,5,pl.html), która jest dyplomowanym dietetykiem i widać, że zna się na rzeczy. Opracowała dietę, która jest dopasowana do moich potrzeb i upodobań żywieniowych i jest dla mnie zdrowa. Waga spada, a ja wyglądam z dnia na dzień lepiej.
Awatar użytkownika
malamiss
Posty:4
Rejestracja:28 sie 2017, 16:35

28 gru 2017, 16:22

radzę się wybrać do dietetyka który ustali najodpowiedniejszą dietę, bo eksperymentowanie z dietami może jedynie do problemów zdrowotnych doprowadzić jak to było u mnie gdzie przez nie odpowiednie diety męczyłam się z zaprciami ;/ naturalne sposoby się nie sprawdzały i dopiero dicopeg mi pomógł
Awatar użytkownika
agent008
Posty:4
Rejestracja:03 sty 2018, 20:49

05 sty 2018, 10:50

Ja jestem na diecie już z pół roku. Na początku starałam się ograniczać cukier, ale niestety zauważyłam się zbyt wiele to nie dało i musiałam przejść na całkowitą dietę. Teraz większość produktów kupuję na https://lemonia.pl gdzie produkcja odbywa się zgodnie z naturą i nie muszę pieczołowicie czytać każdego składu :)
piczerka
Użytkownik
Posty:110
Rejestracja:22 gru 2017, 22:17

15 sty 2018, 21:44

A ktoś z was odchudza się z jakimś dietetykiem internetowym ? no wiecie taka współpraca online jest teraz bardzo modna :) wiele można osiągnąć dzięki takiej spersonalizowanej diecie. więc warto z tego korzystać zwłaszcza że ceny są na prawdę rozsądne
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

30 sty 2018, 09:38

ja tez korzystam z diety z cateringu dietetycznego. Ja zamawiam akurat dietę z warszawski Dzień i jest to jedzenie z restauracji pana gesslera. Udalo mi się zrzcic juz kilka kilogramów i waga cały czas leci w doł, więc będe jeszcze kontynuował taka dietę. Potrawy sa bardzo smaczne, dostarczone na czas, w sporych porcjach.
Awatar użytkownika
Benedk09
Posty:1
Rejestracja:09 mar 2018, 10:43

09 mar 2018, 12:55

A co możecie powiedzieć mi na temat kurkuma? Wiecie co to jest w ogóle i jakie ma właściwości? Wiele osób bardzo chwali ale w sumie nie wiem czy mają racje. Może ktoś z Was mi powie coś na ten temat?
uster4
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:10 mar 2018, 09:57

10 mar 2018, 09:59

Jeśli chodzi o dietę, to najlepiej zgłosić się po nią do dietetyka
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl