Dieta

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

fitbeast
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:13 mar 2018, 00:22

13 mar 2018, 00:38

Podstawą w dobrze ułożonej diecie jest jej indywidualny dobór. NIe ma sensu korzystać z diet szablonowych. Trzeba dobrze wyliczyć zapotrzebowanie i albo dodać albo odjąć kalorie w zależności od celu - czy to będzie redukcja czy budowanie masy. Polecam usługi profesjonalistów. Na terenie Śląska warto się zainteresować: dieta Katowice
Plan dietetyczny online - skuteczna rozpiska planu żywieniowego od trenera personalnego.
Awatar użytkownika
Chrii23
Posty:1
Rejestracja:13 mar 2018, 08:48

13 mar 2018, 12:38

Czy bierzecie jakieś odzywki na mase? Możecie mi powiedzieć coś o tym? Jest to zdrowe czy raczej lepiej nie brać takich rzeczy? Będę naprawdę bardzo wdzięczny za każdą radę. Poza tym taka wiedza przyda się zapewne nie tylko mi.
Awatar użytkownika
lunszwy
Posty:1
Rejestracja:25 mar 2018, 15:40

25 mar 2018, 15:42

Witam was wszystkich serdecznie! Jeśli chodzi o dietę wielu ludzi myśli, że zamienniki cukru są dla nich dobrze. W rzeczywistości są one naprawdę szkodliwe polecam wam sprawdzić tę oto stronkę: http://www.rehmed.com.pl/aspartam-a-rakotworczosc/ :)
Trusting
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:02 mar 2018, 23:54

25 mar 2018, 23:00

Przez internet to bym sie chyba troche bala... nie lepiej isc do kogos sprawdzonego? Teraz z dostepnoscia czy to dietetykow czy moze od razu cateringu dietetycznego nie ma klopotu... Sama na poczatku roku z noworocznymi postanowieniami uderzyłam do macro bios bar po catering w linii 1500 kcal. Dziewczyny z biura polecały, a jak wiadomo z polecenia jest jednak najbezpieczniej. Póki co trzymam sie w swoich postanowieniach ;) a waga poleciala o cale 5kg bez wiekszych wyrzeczen tylko na regularnym i zdrowym jedzeniu!
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

27 lip 2018, 22:37

Satyna pisze:Widze, ze dieta pudełkowa jest popularna. Moja psiapsiola rowniez na takowej jest - ale mieszka w Bielsku-Bialej
Skoro przyjaciółka mieszka w Bielsku Białej i chce przejść na dietę, to polecam jej raczej zgłosić się do jakiegoś dietetyka, najlepiej sprawdzonego. Bardzo dobry specjalista przyjmuje na przykład w Centrum Medycznym Danea - znajduje się ono na Jaworzańskiej 40, na stronie http://danea.pl/ macie mapkę. Zarejestrować można się tam na przykład telefonicznie, na pewno można liczyć na miły personel oraz na to, że za wizytą nie będzie trzeba długo czekać :)
sawkka
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:18 kwie 2018, 12:57

20 sie 2018, 13:22

Z dietami należy uważać, nie każda jest odpowiednia dla wszystkich organizmów.. Ja np kiedyś zdecydowałam się na dietę błonnikowa, przesadziłam i dostałam strasznych zaparć.. teraz uważam bo nie chce tego powtórzyć, dobrze ze pomogła mi Intesta http://www.intesta.pl/ bo żadne domowe sposoby nie dawały rady
Awatar użytkownika
ycYcYc
Posty:4
Rejestracja:21 sie 2018, 12:00

21 sie 2018, 12:10

Moim zdaniem najlepsza dieta to taka, że jemy co lubimy, ale w racjonalnych ilościach :)
anteeek0
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:28 sie 2018, 11:53

28 sie 2018, 11:58

Naszym celem było stworzenie miejsca przyjaznego kobietom, w którym w miłej atmosferze będą mogły pracować nad swoją sylwetką. Charakteryzują nas znakomite lokalizacje, https://www.sportspark.pl przyjazna atmosfera, najwyższej jakości sprzęt treningowy oraz wykwalifikowany i pomocny personel - wszystko to w najkorzystniejszej cenie na rynku.
Awatar użytkownika
AnaKacz
Posty:4
Rejestracja:30 sie 2018, 11:51

30 sie 2018, 11:53

Warto ćwiczyć z innymi kobietami - w grupie siła. :)
Awatar użytkownika
AmeryG
Posty:4
Rejestracja:30 sie 2018, 11:58

30 sie 2018, 12:13

Fakt, towarzystwo w diecie czy treningu bardzo pomaga :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl