Dieta

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
mroweencja
Posty:13
Rejestracja:05 kwie 2019, 07:43

26 maja 2019, 21:13

dieta? super sprawa, ja zaluje ze na wizyte u dietetyka nie zdecydowalam sie wczesniej, pani Elzbieta Horba ma taka charyzme i wiedze, ze potrafi czlowieka nakrecic na zdrowy tryb zycia, rewelacja
kowalski007
Użytkownik
Posty:300
Rejestracja:16 sty 2019, 19:40

03 cze 2019, 18:08

Ja samemu tworzę sobie "pudełka" z właściwą dietą. I wiecie, co Wam powiem? Strzałem w 10 okazała się wymiana ziemniaków na niskokaloryczne. Te zaoferowane przez http://ziemniakiniskokaloryczne.pl/ spełniają te warunki, a przy okazji nie są stratne na smaku! O to chodzi. :)
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

20 cze 2019, 22:19

O moją dietę dbają www.goodiefoodie.eu , dzięki którym w pracy mogę żywić się na 5+ ! Kompozycja znakomitych składnikow w najwyższej jakości umożliwia mi gubienie zbędnych kilogramów. Dobrze żyję dzięki temu. :)
piataklepka
Użytkownik
Posty:24
Rejestracja:09 lis 2018, 17:29

28 sty 2020, 20:38

ja o swoja diete dbam od jakiegos czasu w ten sposob, ze zamawiam sobie jedzonko z Loveat Catering :) jestem bardzo zadowolona, codziennie dowoza swieze,smaczne posilki, dzieki temu oszczedzam mnostwo czasu, ktory moge poswiecic na obowiazki zawodowe. Dla zalatanych, zapracowanych osob, ktore jednoczesnie staraja sie jesc zdrowo, to jest bardzo dobre rozwiazanie
Awatar użytkownika
Anko
Posty:4
Rejestracja:12 maja 2022, 19:01

12 maja 2022, 19:05

Z dietami to należy też delikatnie postępować. Przekonałam się sama - wymysliłam, że będę na diecie białkowej. Faktycznie na poczatku schudłam, ale długofalowym efektem były ogromne zaparcia, których nie mogłam się pozbyć. Pomogły mi wtedy czopki musujace przed którymi na początku wzbraniałam się, ale okazały się bardzo skuteczne i dobrze działające. Najważniejsze, że pomagają regulowac wypróżnianie
gonia400
Użytkownik
Posty:63
Rejestracja:04 mar 2017, 14:23

26 maja 2022, 18:19

Ja postanowiłam się zdrowiej odżywiać. Jestem osobą dość zabieganą i nie zawsze mam czas na przygotowanie kilku zdrowych posiłków. Ciekawą opcją wydaje mi się https://swigo.pl Oferują plany soków i smoothie, którym możemy zastąpić jeden z posiłków. Soki i smoothie są naturalne i maja bardzo dobre składy
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl