Dieta

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

RekinBiz
Użytkownik
Posty:120
Rejestracja:22 sty 2018, 17:00

14 lut 2018, 21:47

Z odchudzaniem bywa naprawde różnie. Ja niestety mam problem ze schudnięciem, dlatego rozważam wyjazd na wczasy odchudzające nad morze. Znalazłem takie miejsce Primavera w Jastrzebiej Górze, gdzie można wykupic pakiet na 8 dni https://odchudzanie.primaveraspa.pl/pro ... orzem.html . W pakiecie jest odpowiednio dopasowana dieta oraz bardzo dużo aktywności fizycznej pod okiem doświadczonych trenerów. Chciałbym wyjechac już w marcu, bo wtedy nad morzem nie ma ludzi i mozna w spokoju się odchudzać.
Awatar użytkownika
Shaq
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:12 lut 2018, 13:53

20 lut 2018, 18:29

Żadne suplementy i diety nic nie pomogą przy biernym trybie życia. Warto wprowadzić w życie więcej ruchu.
Każdy ma taki moment, od którego wszystko się zaczyna.
Awatar użytkownika
aleso112
Posty:3
Rejestracja:30 mar 2018, 23:02

30 mar 2018, 23:04

Moim zdaniem liczy się tylko dieta i aktywność fizyczna, a nie jakieś tam wspomagacze
Zastanawiasz się czy plastry na odchudzanie działają? Sprawdź ten artykuł
Kuszka
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:03 kwie 2018, 23:10

03 kwie 2018, 23:21

A co sądzicie o uzupełnienie naszej diety w ekologiczne zioła ? Takie jak na przykład ten produkt na stronie przeciwko pasożytom https://organis.pl/produkt/vermis-pasoz ... zne-ziola/ ? Zastanawiam się czy warto takie coś zamówić. Macie może jakieś doświadczenia z tym związane ? Bo podobno ma to bardzo dobry wpływ na nasz organizm
barylka
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:24 lis 2017, 22:50

12 kwie 2018, 23:53

Fajnie dodac do diety takie dodatkowe wzmacniacze jak ziola, witaminy i mineraly, ale trzeba tez pamietac by na codzien wybierac produkty zdrowe i zjadac pelnowartosciowe posilki. Pamietam jak dlugo meczylam sie z jakimis dietami cud, ktore cudownie to dodawaly mi kilogramow w efekie jojo. Dopiero gdy zaczelam sie zaglebiac w zdrowe odzywianie i poczytalam o tym od czego zacząć odchudzanie zdecydowalam sie na diete od specjalisty. Balam sie, ze sama znow cos namieszam i bedzie wiecej krzywdy niz pozytku. Wybralam pana MIchała Wrzoska, bo slyszalam o nim bardzo duzo dobrych opinii w moim kregu znajomych i nie zawiodlam sie. Dieta faktycznie jest ulozona tak, ze nigdy nie chodze glodna, a trace regularnie 1kg tygodniowo :) Do tego dolozylam troche aktywnosci fizycznej i jestem naprawde dumna z efektow :)
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

13 kwie 2018, 16:26

Najbezpieczniejsze jest zdrowe odżywianie, dlatego ja kiedy zacząłem się odchudzać przeszedłem na dietę z cateringu dietetycznego i zamawiam sobie jedzenie z warszawski dzień od pana gesslera. jedzenie jest pyszne w smaku, dobrze doprawione i zbilansowane. Dzięki niemu chudnę powoli, ale cały czas.
Kirs6
Użytkownik
Posty:38
Rejestracja:03 lis 2017, 10:00

15 kwie 2018, 12:05

Ja coraz bardziej zastanawiam się nad dietą bezglutenową. Pare moich znajomych jest właśnie na takiej diecie :) Miałabym dużo łatwiej, już mam sprawdzone przepisy i wiem co jeść żeby dobrze smakowało. Koleżanki zamawiają też na stronie http://www.sklep.savpol.pl specjalne mieszanki bezglutenowe, dzięki którym można upiec sobie np. chleb, czy też ciasto.
Awatar użytkownika
Pociag12
Posty:4
Rejestracja:15 kwie 2018, 12:39

15 kwie 2018, 12:40

ja muszę udać się do jakiegoś dietetyka, żeby ustalił mi fajną dietę :p
inka900
Użytkownik
Posty:191
Rejestracja:14 wrz 2017, 09:25

17 kwie 2018, 10:39

A co sądzicie na temat detoksu? Wydaje mi sie, że warto go przeprowadzić przed odchudzaniem. Trafilam ostatnio na Sylimarol i zastanawiam się nad kupieniem go. Z tego co wiem wspomaga wątrobę w oczyszczaniu organizmu z toksyn. Stosowaliście go kiedyś?
pogoda
Użytkownik
Posty:70
Rejestracja:08 sie 2016, 19:48

18 kwie 2018, 12:22

Dobrze żeby ułożył to jakiś profesjonalista a o reszcie możesz poczytać w internecie albo zapytać w aptece. Są suplementy diety dostępne wszędzie. Każda apteka szczecin jest w stanie zaoferować rozwiązanie. Przejdź się, popytaj, sprawdź i na pewno coś wybierzesz.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl