Dieta

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

kokaina
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:23 maja 2018, 08:42

23 maja 2018, 11:34

Przy dietach nalezy uwazac. zeby tez nie przestawic organizmu za szybko. Ja taki blad zrobilam i dosc dlugo meczyly mnie biegunki. Dopiero przy pomocy srodka intesta udalo mi sie to uregulowac :) ale przynajmniej dodatkowo chronie organizm przed toksynami z jedzenia wiec super
oluss
Użytkownik
Posty:18
Rejestracja:21 maja 2018, 18:37

31 maja 2018, 18:01

Od pewnego czasu stosuje Sylimarol 150. Dzięki niemu moja dieta stała się o wiele prostsza i szybciej przynosi efekty. Ja zaczęłam zauważać je już po około dwóch tygodniach, a to dlatego, że sylimarol 150 oczyszcza organizm ze szystkich zbędnych toksyn. Przetestujcie a same się przekonacie :D
dadiop
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:01 cze 2018, 17:18

01 cze 2018, 17:20

Ja nie wierzę w coś takiego jak diety
Awatar użytkownika
valdini
Posty:4
Rejestracja:30 maja 2018, 17:26

01 cze 2018, 23:32

Dieta to jest po prostu sposób odżywiania, więc nie jest kwestią wiary, że jak się odżywiasz tak potem jest z twoim zdrowiem 8) Na szczęście świadomość ludzi na temat zdrowego odżywiania rośnie i coraz częściej spotykamy się z różnymi "nowościami", które warto włączyć do diety. Ostatnio np. oglądając jakiś program w tv zauważyłem, że gość popijał tam sobie jakiś napój z naczynia, które mnie zaciekawiło. Okazało się, że była to yerba mate, którą wygooglowałem tu http://mocyerbamate.pl/. Próbował ktoś?
Awatar użytkownika
Rikot
Posty:4
Rejestracja:02 cze 2018, 13:42

02 cze 2018, 13:49

dadiop pisze:Ja nie wierzę w coś takiego jak diety
A ja wierzę. Wystarczy wybrać się do dietetyka, który wybierze dla nas skuteczną i najbardziej dla nas odpowiednią dietę.
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

04 cze 2018, 21:30

Myślę, że warto również podejść do apteki i zapytać o jakiś wspomagający suplement. Jest apteka całdobowa niedaleko mojego domu, do której wchodzę w drodze z pracy. Pani farmaceutka często poleca mi coś konkretnego.
mami
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:03 lut 2017, 18:57

18 cze 2018, 16:22

Podstawa jest dobrze zbilansowana dieta i sport. Może się to wydawać banalne, ale wcale nie jest takie poroste do wykonania. Osobiście mam trochę extra kilogramów, a czasu na zdrowe gotowanie brak. Dlatego zastanawiam się nad dieta wegańska http://fit-chief.pl/diety/dieta-wege Z pewnoscia przyczyniło by się to do zdrowego jedzenia, lepszego samopoczucia oraz utraty zbędnych kilogramów. Czy ktoś z Was korzystał z takich dogodności?
Awatar użytkownika
lucek26d
Posty:1
Rejestracja:18 cze 2018, 14:35

18 cze 2018, 16:29

Chcecie zakupić naprawdę dobre instalacje sanitarne? Polecam wejść sobie na http://www.ekogalicja.pl/oferta/instalacje-sanitarne/ i zapoznać się z ofertą tej firmy. Myśle, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

19 cze 2018, 09:47

Ja jestem od kilku miesięcy na diecie pudełkowej Optimal Fit z Krakowa i jestem z niej niesamowicie zadowolony. W końcu jadam regularne posiłki, dzięki którym nie jestem głodny w pracy i nie rzucam się później na byle co. Jadam zdrowe i zbilansowane posiłki. Dla mnie to ogromna wygoda!
bierks1
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:29 gru 2017, 18:22

16 lip 2018, 07:58

Podziwiam, ja to bez mięsa nie dałabym na pewno rady. Choć znalazłam bardzo ciekawą dietę na Slim-express dietę jabłkową, która opiera się na dodawaniu jabłka do praktycznie każdego posiłku. Chce spróbować właśnie jakie będą na niej efekty. Jeżeli się przyjmie to mam nadzieje, że parę miesięcy na niej pociągne :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl