Dokąd w tym roku lecicie na wakacje?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
jloew
Posty:4
Rejestracja:23 cze 2018, 23:22

23 cze 2018, 23:28

Ja w tym roku obrałem kierunek Ibiza i zobaczymy co to będzie
watyrka
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:22 cze 2018, 15:24

27 cze 2018, 08:37

my jedziemy w tym roku do Willi Opal do Grzybowa, to piękne miejsce na wypoczynek, ciche spokojnie. Zwłaszcza z dziećmi można jechać, bo jest ładnie i jest basen oraz plac zabaw dla dzieciaków na terenie ośrodka, więc maluchy zajmują się sobą. poza tym bardzo dobre jedzenie i duże porcje, co bardzo odpowiadało mojemu mężowi, bo on jakby mógł to by zjadł konia z kopytami :)
Metny
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:29 cze 2018, 09:18

29 cze 2018, 09:38

Malediwy. Ale niestety dopiero za półtora miesiąca :(
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

18 lip 2018, 15:07

Ja w tym roku wybieram się na piętnastodniowy obóz językowy na Maltę, którego ofertę można znaleźć na stronie https://www.atas.pl/pl/wyjazdy-jezykowe. Uważam, że jest to bardzo fajny sposób na spędzenie wolnego czasu, ponieważ łączy przyjemne z pożytecznym. Wyjazd taki to połączenie edukacji z fantastyczną przygodą, który pozwoli zwiedzić kawałek świata. Poza tym myślę, że efektywność takiego sposobu nauczania jest skuteczniejsza od tradycyjnych kursów językowych.
foxi
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:24 lis 2016, 11:46

18 lip 2018, 19:06

Satyna pisze:Ja nigdzie nie lecę, wybrałam wakacje w Polsce(... ) Moim zdaniem w Polsce można naprawdę ciekawie i aktywnie spędzić czas poznając nowe miejsca.
Tak właśnie pomyśleliśmy w tym roku i tak planujemy zrobić.Zawsze spędzaliśmy czas wakacji nad ciepłymi morzami.W tym roku postanowiliśmy spędzić czas nad Bałtykiem. Planujemy wziąć ze sobą rowery i kierunek Trójmiasto. TUTAJ będziemy mieszkać - willa Mewa - znalazłam to lokum w internecie, tak po prostu wrzuciłam pokoje Gdynia i wybrałam.Najbardziej cieszymy się ,że pojeździmy sobie na rowerach w tak uroczym miejscu, a jak będzie ładna słoneczna pogoda to będzie jeszcze przyjemniej, pzdr
Awatar użytkownika
Micolo
Posty:1
Rejestracja:19 lip 2018, 01:41

19 lip 2018, 01:57

Teraz wybraliśmy Chorwację.

___

angielski bielsko biała
Awatar użytkownika
Tbyfi45
Posty:1
Rejestracja:24 wrz 2018, 16:23

24 wrz 2018, 16:39

Czy ktoś trafił na tani lot na Dominikanę?

__

MODEL-MAKING U.A.M.Wasłowicz Sp.j.
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

24 wrz 2018, 19:30

My właśnie wróciliśmy z Grecji ! Tak się składa, że Babilon Travel http://babilontravel.pl/ dysponowali niezmiernie tanią i atrakcyjną ofertą . Wrzesień to ostatni gwizdek na wakacje, które całe szczeście udało nam się zrealizować - właśnie dzięki nim. :)
kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

18 gru 2018, 13:16

W tym roku zamierzam ruszyć do Stanów Zjednoczonych, do kuzynki. Będzie to mój pierwszy, tego typu zagraniczny wyjazd od kiedy zakończyłam naukę angielskiego w Studium Języków Obcych Lingua http://lingua.edu.pl/ . Zaczęłam tam władać angielskim na wysokim poziomie, nie mogę się doczekać aż to wykorzystam!
piataklepka
Użytkownik
Posty:24
Rejestracja:09 lis 2018, 17:29

19 gru 2018, 19:46

jesli lubicie polskie góry, to moge polecic super osrodek wypoczynkowy Dwor Rychwałd w okolicach Żywca,miejsce fajne, multum atrakcji na miejscu, jest co robic i czym sie zajac . obsluga pierwsza klasa
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl