Dom, ogród itp.

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
MariuszT
Użytkownik
Posty:39
Rejestracja:26 sty 2011, 15:11

25 sie 2014, 15:20

czesc wam, czy myslicie że na wylewkę betonową jako ścieżkęw ogrodzie do altany i altanę mogę wyłożyć klinkierem ?
tylko jakimś o chropowatej strukturze ?
na przykład takim:http://www.paradyz.com/plytki/klinkier/bazalto



hym, w sumie nei wiem jaki w końcu wybrać http://www.paradyz.com/plytki/klinkier
Awatar użytkownika
herni
Posty:3
Rejestracja:29 lip 2014, 16:04

27 sie 2014, 14:33

Zapraszam na świetny fan page sklepu internetowego Pod Pierzyną.

Więcej szczegółów:

Sklep internetowy podpierzyna.com zaprasza na swój fanpage! Jeżeli interesujesz się wystrojem wnętrz, aranżacjami, szukasz porad, ciekawostek, inspiracji - to miejsce odpowiednie dla Ciebie! Zostań fanem i śledź na bieżąco najnowsze wpisy.



https://www.facebook.com/podPIERZYNA?fref=ts



ZAWSZE FRONTEM DO KLIENTA... JAKOŚĆ OBSŁUGI TO DLA NAS PRIORYTET!

1. Przedłużona gwarancja

2. Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy

3. Jakościowe produkty

4. Tylko sprawdzone produkty

5. Bezpieczna przesyłka

6. Reklamacje zawsze na TAK

7. 30 dni na zwrot

8. Profesjonalne doradztwo

9. Niepowtarzalne opakowanie prezentowe

10. Przeróbki krawieckie

11. Personalizowane hafty

12. Pachnąca przesyłka
tatarak
Użytkownik
Posty:157
Rejestracja:17 lip 2013, 12:28

31 sie 2014, 10:02

Wszystko zależy jeszcze co chcesz z tym kamieniem zrobić. Ja tam poukładałabym go i stworzyłabym ciekawą mozaikę.
Vavildi
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:21 sty 2014, 11:48

16 wrz 2014, 10:43

Ścieżka w ogrodzie może nawet być z kostki brukowej, zależy to od kosztów. Mi bardzo natomiast podobają się bramy, czy ogrodzenia wykonane na zamówienie przez kowali. Można ciekawe wzory znaleźć dopasowane do naszego pomysłu.
demol
Użytkownik
Posty:212
Rejestracja:28 sie 2013, 13:02

24 wrz 2014, 20:54

Zgodzę się z tobą, ja mam z kostki brukowej bruk-bet Po deszczu, późno jesienią spacery jak najbardziej, szczególnie, gdy pcha się wózek z bobasem :)
Lesław
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:29 wrz 2014, 14:01

29 wrz 2014, 14:07

Ja póki co jestem typowym mieszczuchem, który nigdy nie miał styczności z ziemią ogrodową (ba, nawet ogródka działkowego nigdy nie miałem!), ale niedługo się ma to zmienić, bo wraz z małżonką budujemy dom. Dom już jakoś wygląda, ale dookoła niego... dzicz i rozpacz. Chętnie skorzystałbym z Waszych ogrodowych inspiracji, najlepiej żeby ładnie wyglądało, ale nie wymagało zbyt dużego nakładu pracy. Oświećcie laika, proszę. Jakieś rady? Żeby trawę zasiać, to wiem, ale żona koniecznie chce żeby to jakoś bardziej elegancko wyglądało...
sanchopansa
Użytkownik
Posty:288
Rejestracja:21 maja 2013, 08:43

06 paź 2014, 15:40

Polecam jakieś dobre portale i fora ogrodowe. Tam znajdziesz mnóstwo ciekawych inspiracji :)
ola.nowik
Użytkownik
Posty:136
Rejestracja:28 mar 2013, 08:29

25 paź 2014, 21:36

A co sądzicie o takiej sofie na taras? Mam ochotę posiadać taką, tylko nie wiem, jak technorattan sprawia się w naszych warunkach :)
Obrazek
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

08 lis 2014, 12:57

Sofa jest świetna, bałabym się tylko o poduchy - troszkę bez sensu wnosić je za każdym razem jak pada, ale z drugiej strony mogą wyglądać nieciekawie pod dłuższym pobycie na dworze. Ja teraz szukam bieżnik na stół do domu i nie potrafię się na żaden zdecydować. Niby taka drobnostka, a szukam idealnego rozwiązania.
Adamek
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:25 lut 2014, 07:19

14 lis 2014, 13:26

To moja żona ostatnio wpadła w taki retro klimat i zachciało jej się wprowadzić trochę ducha prl-u w nasz dom. Oczywiście dla mnie to wydało się mocno przesadzone, bo akurar miłośnikiem meblościanki czy pralki frani to ja nie jestem. Czasami to ja bym chciał spalić te jej gazety, które czyta, bo rok temu była moda na styl prowansalski, a w tym jest inspiracja designem z prl-u :-)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl