Firmowa impreza lepiej bez alkoholu?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Magda336
Użytkownik
Posty:59
Rejestracja:17 wrz 2017, 19:54

11 sty 2020, 22:23

Co do alkoholu na imprezach firmowych słyszałam różne opinie, ale jednak większość twierdziła, że to obowiązkowy element. Mnie jest to w zasadzie obojętne, ale kiedy wiem, że organizator przewidział napoje procentowe zabieram ze sobą tabletki 2KC. Zawarte w nich składniki skutecznie przyspieszają rozkład alkoholu oraz wspierają prawidłową pracę organizmu, zapewniając tym samym dobre samopoczucie zarówno podczas spotkania, jak i kolejnego dnia. Nie chciałabym przesadzić z alkoholem podczas imprezy firmowej. ;)
kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

13 sty 2020, 12:59

Nie ma dobrej imprezy bez alkoholu! ;) Jedno należy pogodzić z drugim, a przy okazji znaleźć do tego interesującą formę rozrywki, atrakcji. My na przykład, firmową imprezę spędziliśmy w męskim gronie a dokładnie w klubie Hustler https://www.hustlerclub.pl/ w Warszawie. Osobiście uważam, iż był to trafiony pomysł, dzięki któremu wybawiliśmy się za wszystkie czasy. Czuliśmy pełne bezpieczeństwo i relaks.
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

16 mar 2020, 15:10

Zamiast alkoholu lepiej jedzenie! Zawsze stawiamy na dużą ilość smakowitych posiłków, akurat te z oferty http://www.krys-stan.com.pl/catering są świetną sprawą. To obowiązkowy punkt każdej, firmowej imprezy.
Jadwisia
Użytkownik
Posty:45
Rejestracja:05 sie 2018, 12:08

30 mar 2020, 22:29

Bez alkoholu troche dretwo , może faktycznie zostać przy piwie. Jeśli w okolicach Wrocławia to całkiem fajny lokal to Glamour, miałam tam okazję być na weselu i faktycznie wszystko było mega przygotowane. Warto tam popytać bo organizują praktycznie wszystkie imprezy.
mmario2
Użytkownik
Posty:67
Rejestracja:02 mar 2018, 12:04

06 kwie 2020, 22:16

To zależy od okoliczności, np. imprezę podsumowującą rok 2019 mieliśmy na początku stycznia z drink barem z cateringu blue spod Siedlec. Dobrych % nie brakowało, każdy sie rozluźnił i było miło.
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

07 maja 2020, 14:27

Cóż, jeśli chodzi o dobre lokalizacje do realizowania szkoleń pracowniczych to z mojej strony #1 to jest Grand Lubicz i ich hotel w Ustce - wspaniała lokalizacja, która pozwala na ostra nauke (chodzi mi o sale konferencyjne) jak i wypoczynek (strefa spa + samo miasto ustka).
Awatar użytkownika
stokrotkapolna
Posty:6
Rejestracja:07 maja 2020, 18:28

07 maja 2020, 18:45

hmmm, lepiej chyba bez, to w końcu współpracowncy, więc lepiej zachowac jakiś standard, wiesz o co chodzi... możesz też zapytac w miejscu w którym organizujesz imprezę. w końcu wnajmujący ci salę hotel musi wiedzieć jak wyglądają takie imprezy. best western premier na pewno wie i dla tego jest w czołówce miejsc na organizację firmówki ;)
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

18 cze 2020, 21:49

Mniej alkoholu, więcej smakowitych posiłków! Dlatego z całego serca polecam domowe obiady na telefon, prosto z oferty https://www.lasuch.waw.pl/ . Kuchnia Polska od Łasucha https://www.lasuch.waw.pl/ w zupełności spełniła nasze oczekiwania w tej kwestii. Wszyscy goście byli zachwyceni tym dodatkiem.
Jadwisia
Użytkownik
Posty:45
Rejestracja:05 sie 2018, 12:08

26 cze 2020, 18:38

Oczywiście że moze nie być .Wszystko zależy od organizującego. Jak chcecie taką imprezę zorganizować we Wrocławiu to idealnym miejscem będzie Glamour. Tam powiecie obsłudze że nie chcecie alkoholu i po kłopocie. Mają tam doskonałe jedzenie więc zrekompensuje wam to brak wyskokowych napojów.Samo miejsce bardzo klimatyczne.
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

27 lip 2020, 15:18

Weźcie sobie Catering Margaret z Wrocławia - dobre jedzenie, a nie jest drogie + jest szeroki wybór. Ja bym ich najchętniej widział np. na imprezie u siebie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl