Gdzie mogę sprzedać stary sprzęt elektroniczny

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

16 sie 2018, 16:18

Rzadko kto kupuje w dzisiejszych czasach sprzęt elektroniczny. Na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad poddaniem elementów tego typu stosownemu recyklingowi. Mój wybór padł na elektrosmieci.warszawa.pl/ , którzy odebrali stare komputery i pozostałe sprzęty elektroniczne z umówionego miejsca. Warto dbać o środowisko!
Awatar użytkownika
peloma
Posty:4
Rejestracja:17 sie 2018, 11:36

17 sie 2018, 11:37

Wydaje mi się, że ciężko sprzedać tego typu rzeczy...
kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

21 sie 2018, 10:53

Niestety, ale w najczęstszych przypadkach jedynym miejscem dla starego sprzętu elektronicznego jest złomowisko. Wszelkie stare komputery, czy sprzęt RTV oddałem do zakladobrotuzlomem.pl , którzy następnie poddali sprzęt stosownej utylizacji. W dzisiejszych czasach nie ma miejsca na elektrośmieci, nic nie da się na tym zarobić.
Awatar użytkownika
Tuhaj
Posty:19
Rejestracja:18 lis 2019, 12:48

07 sty 2020, 13:53

A możecie polecić taką firmę z Bydgoszczy albo okolic? :)
Awatar użytkownika
Koleś
Posty:18
Rejestracja:28 lis 2019, 11:31

07 sty 2020, 14:04

Tuhaj, sprawdź zatem koniecznie firmę Zakład Obrotu Złomem. Ja korzystam z ich usług od lat i jestem zadowolony. Oferują świetne ceny, sprzedałem u nich starego kompa, drukarkę i tv oraz lodówkę i miałem sporo więcej funduszy do dołożenia na nowy sprzęt. Są konkretni, dopasowują się do potrzeb klienta, uczciwie wyceniają złom i naprawdę znają się na rzeczy.
kowalski007
Użytkownik
Posty:300
Rejestracja:16 sty 2019, 19:40

07 lut 2020, 22:36

Wydaje mi się, iż najrozsądniej byłoby oddać na złom. Pytanie, czy wiesz gdzie się zgłosić? https://www.rpscraper.pl/ od dawna rozwiązują dla mnie ten kłopot a do tematu podchodzą fachowo. A przy okazji wpada nieco grosza!
Rudzik
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:02 sie 2019, 16:01

02 mar 2020, 10:27

Ja tutaj jak kolega wyżej polecam Zakład Obrotu Złomem! Skupują akumulatory, złom kolorowy, palety czy makulaturę albo sprzęty agd/rtv. U mnie zabrali pralkę, lodówkę i stary monitor - zaoferowali mi świetną cenę, dzięki czemu mogłem dołożyć pieniądze na nowe urządzenie :) Do tego działają naprawdę sprawnie i szybko, zawsze dopasowują się do potrzeb klienta. I naprawdę dbają o środowisko :)
Awatar użytkownika
Środek
Posty:9
Rejestracja:23 mar 2020, 11:09

02 cze 2020, 12:16

Nie jest sprecyzowane miasto, ale np. w Bydgoszczy moja siostra oddawała lodówkę i mikrofalę u Zakład Obrotu Złomem. Przyjechali, załadowali bez problemu, zabrali i po kłopocie. Do tego oferują za złom korzystną cenę, więc siostra miała już za to praktycznie pieniądze na nowy sprzęt.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl