Gdzie zorganizować wesele?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

24 paź 2018, 09:10

Myślę, że przede wszystkim warto ustalić skąd pochodzi większość gości i to w tych okolicach zorganizować wesele. Jeżeli miałabym sama wybierać, to wesele zorganizowałabym maksymalnie 50 kilometrów od swojego domu. To tyle co w tym temacie mogę ci doradzić, ale skoro organizujesz ślub, to musisz pamiętać o jednej z najważniejszych kwestii, czyli obrączkach. Być może jeszcze nie wybraliście tych wymarzonych, dlatego podsyłam ci bardzo ciekawy artykuł na ten temat - https://aclari.pl/poradnik/jak-wybrac-obraczki-slubne-poradnik-mlodej-pary_49
Awatar użytkownika
BarTEK1
Posty:1
Rejestracja:24 paź 2018, 20:13

24 paź 2018, 20:14

Plener to bardzo odważna decyzja, bo pogoda u nas bywa kapryśna
kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

18 gru 2018, 11:54

Katering to zdecydowanie najważniejszy element na weselu. Goście powinni dobrze pojeść, aby następnie mieć pod co pić. ;) Moja siostra w te wakacje organizowała wesele i postawiła na katering z oferty http://cateringzielonagora.pl/ Te pyszne, tradycyjne potrawy okazały się strzałem w 10
Awatar użytkownika
Ink23
Posty:1
Rejestracja:21 gru 2018, 00:13

21 gru 2018, 00:20

W plenerze problem moze się pojawić w momencie jak zacznie padać deszcz
Jadwisia
Użytkownik
Posty:45
Rejestracja:05 sie 2018, 12:08

28 gru 2018, 11:21

To wszystko zależy jakie chcemy mieć wesele. Ja mam dużą rodzinę więc musiałam zorganizować na dużej sali. znalazłam taką w Bielsku w górach. Pomimo że nie jestem stamtąd to bardzo mnie zauroczył cały kompleks Kameliowy Zakątek.To nie był problem że jesteśmy przyjezdni gdyż można przenocować w hotelu obok i to już jest piekna sprawa bo praktycznie można być z końca kraju i zrobić sobie wesele w górach. Poza tym duża piękna Kameliowa Sala, dużo miejsca do tańca i znakomite menu. Dodatkowym atutem tam jest to że doradzą zespół fotografa czy wodzireja. Gdyż współpracują z takimi osobami .My dalismy się namówić na wodzireja i to był dobry wybór.
Awatar użytkownika
Bartkovsky
Posty:1
Rejestracja:01 sty 2019, 21:00

01 sty 2019, 21:02

Szukaj ofert, które najlepiej się reklamują, a wzorem takiej reklamy jest reklama https://versus-reklama.pl
piataklepka
Użytkownik
Posty:24
Rejestracja:09 lis 2018, 17:29

07 sty 2019, 21:43

ja byłam na fajnym weselu w gorskim klimacie, Dwór Rychwałd niedaleko Zywca, super miejscowka na tego typu imprezy
Natczkk
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:14 cze 2017, 13:43

24 sty 2019, 12:17

Ja polecam Wam dom weselny Astoria w Kaniach. Jeszcze w starym roku byłem tam na weselu u znajomych i sala bardzo mi sie spodobała. Elegancka a do tego full jedzenia i do tego smaczne. Był tez wiejski stół więc wszystko na plus!
Awatar użytkownika
malina12
Posty:4
Rejestracja:24 sty 2019, 18:17

24 sty 2019, 18:36

Najważniejsza jest atrakcja aby goście dobrze się bawili, sala jest najmniej istotna. Polecam pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego kojakfree .com- mistrza Polski RedBull freestyle football. Robi on niesamowite sztuczki więc goście jak i wy będziecie zadowoleni.
komozal
Użytkownik
Posty:52
Rejestracja:03 mar 2017, 16:17

05 lut 2019, 15:15

Dobra miejscówka to smaki życia w Wieliszewie, impreza bardzo wypasiona, do tego właściciele w każdej chwili są do naszej dyspozycji, pomogą we wszystkim. Rodzina była bardzo zadowolona z wesela. Na pewno tam jeszcze wrócimy. Smaczne i świeże jedzenie, a drinki ! pierwsza klasa
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl