Gdzie zorganizować wesele?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
marysiasierotka
Posty:15
Rejestracja:06 lut 2019, 22:18

08 lut 2019, 15:56

My szukajac sali na wesele bralismy pod uwage restauracje z hotelem (dla gosci zza granicy) oraz ogródek by mozna bylo sie przewietrzyc w dowolnym momencie. Znaleźliśmy miejsce idealne pod każdym względem. Piękna sala, ogródek z fontannami, organizacja perfekcyjna pod kazdym względem, obsługa kelnerska na wysokim poziomie, do tego dekoracje na zamowienie i menu pod nasze preferencje :) Sala znajduje sie w Dworku Kurowskim koło Szczecina :)
Ostatnio zmieniony 09 lut 2019, 15:15 przez marysiasierotka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KrolewiczPremos
Posty:4
Rejestracja:08 lut 2019, 19:18

08 lut 2019, 19:23

Mnie się marzy wesele w takiej wiejskim klimacie :)
kubeczek
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:23 lis 2017, 23:48

13 lut 2019, 21:08

Z wyborem sali na wesele trzeba sie nieźle natrudzic. Pamietam jak z siostrą szukałyśmy sali na jej wesele gdy przyszły małżonek był na wyjeździe. Ostatecznie wybrałyśmy dwie a gdy Paweł wrócił zdecydowali sie na Biały Fortepian w Kole (woj. wielkopolskie). Sala elegancka i gustowna, super jedzenie (przetestowane wczesniej :D ), obsluga tez sie spisala. Zarówno młodzi jak i goście zadowoleni wiec wybor jak widac byl trafiony :)
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

01 mar 2019, 22:42

Bez względu na to, gdzie odbędzie się impreza - koniecznie zadbajcie o odpowiednie zdjęcia z tego eventu! W końcu ma to być pamiątka na całe życie! Powrót do miłych chwil, za sprawą dobrze wykonanych fotografii to prawdziwa radocha. Wiem o czym mówie, gdyż Tomcolor www.tomcolor.pl wykonali dla nas rewelacyjne zdjęcia na naszym weselu i ślubie.
bunia
Użytkownik
Posty:278
Rejestracja:31 sie 2016, 20:43

19 mar 2019, 10:19

Mi się najbardziej podobało w Albizji w Lemanach więc ja na pewno tam bym organizowała wesele, tym bardziej że mają bardzo sprawną obsługę i pyszne jedzenie na miejscu.
Awatar użytkownika
kulfon
Posty:13
Rejestracja:29 sty 2019, 22:46

01 kwie 2019, 21:01

jest fajna, nowa sala w Łowiczu, Mediolan :) mega klimatyczne miejsce, gustowne wnetrza urzadzone w fajnym stylu, mnostwo miejsca do zabawy i biesiadowania, jedzenie wymiata,na zadnym weselu nie jadlem lepiej, pyszna, domowa kuchnia, duze porcje, ładnie podane
Awatar użytkownika
mroweencja
Posty:13
Rejestracja:05 kwie 2019, 07:43

05 kwie 2019, 21:50

a ja moge wam polecic bardzo ładna sale weselna Tango, stylowe, eleganckie wnetrza, bardzo fajnie urzadzone, jak dojdą dekoracje weselne to juz w ogole petarda, niedaleko Warszawy, wiec lokalizacja swietna, swietna obsluga kelnerska, menu roznorodne, bardzo smaczne jedzonko,maja kilkunastoletnie doswiadczenie w organizacji wesel wiec z cala pewnoscia mozna im zaufac
baryleczka
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:14 lis 2018, 21:19

09 kwie 2019, 03:39

a sprawdzaliscie w Lublinie sale Artemida? ostatnio wlasnie bylam tam na przyjeciu - bardzo fajna obsluga, wszystko mieli dopilnowane i dopiete na ostatni guzik. Super pomysl z wyswietlaniem podziekowan dla rodzicow z projektora - mega akcja, nie spotkalam sie z tym wczesniej, a naprawde robilo wrazenie. No i ja zakochalam sie w przysmakach z wiejskiego stolu, ktory byl naprawde swietnie przygotowany.
giron008
Użytkownik
Posty:307
Rejestracja:27 mar 2019, 11:01

09 kwie 2019, 21:33

Zdecydowaliśmy się wybrać restaurację Jedyna http://www.restauracjajedyna.pl w Gdyni. Zależało nam na skromnej, aczkolwiek udanej imprezie w towarzystwie równie smacznych i pysznych potraw. Smakowita sprawa! A goście bawili się i jedli do białego rana. :)
Awatar użytkownika
marcin88
Posty:14
Rejestracja:02 mar 2018, 12:01

12 kwie 2019, 13:11

Raz byłem na weselu w plenerze w https://www.lesnydwor.eu/ Ceremonia elegancka była, moja kobieta też by chciała mieć takie wesele. Wtedy tak się pamiętam najadłem, bo tyle smakołyków było, że trzeba było wszystkiego popróbować. :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl