Głębokie zmarszczki

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Celli45
Posty:4
Rejestracja:21 lip 2018, 12:17

21 lip 2018, 13:05

Medycyna estetyczna może pomóc.
Awatar użytkownika
ewlina
Posty:4
Rejestracja:21 lip 2018, 18:35

21 lip 2018, 18:40

Są zabiegi kosmetyczne na przykład laserem które odbudowują skórę
Awatar użytkownika
alisson
Posty:4
Rejestracja:22 lip 2018, 14:08

23 lip 2018, 01:33

Moja żona wróciła ostatnio załamana od kosmetyczki że używa złych kremów, bo mają sls. Teraz z polecenia zaczęła stosować krem https://poznajrichevon.pl/ który ma naturalny skład więc o wiele lepiej wpływa na jej twarz.
Awatar użytkownika
oluwel
Posty:1
Rejestracja:27 lip 2018, 11:48

27 lip 2018, 11:48

Ja akurat głównie stosuję kremy nawilżające i wygładzające różne niedoskonałości. Moim chyba najlepszym wyborem był w ostatnim czasie zakup kremu cetaphil ps lipoaktywny. Nawet z głębokimi zmianami po trądziku bardzo dobrze sobie radzi.
Awatar użytkownika
ignaczak
Posty:4
Rejestracja:27 lip 2018, 20:06

27 lip 2018, 20:08

Podobno różne zabiegi kosmetyczne potrafią spłycić zmarszczki
Beryl213
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:20 mar 2018, 11:30

28 sie 2018, 17:08

Jeśli zmarszczki już są, to raczej żadne kosmetyki już nic nie zdziałają. Sama usuwałam zmarszczki w gabinecie doktora Tarkiewicza http://tarkiewicz.pl/uslugi/kwas-hialuronowy/ . Ceny bardzo atrakcyjne, pan doktor zna się na swoim fachu,porozmawia i doradzi :) Efekty są widoczne zaraz po zabiegu- spłycenie zmarszczek i wygładzenie skóry
Magda336
Użytkownik
Posty:59
Rejestracja:17 wrz 2017, 19:54

04 wrz 2018, 19:22

Ja uważam, że prawidłowa pielęgnacja oraz stosowanie wysokiej jakości kosmetyków jest koniecznie, aby utrzymać cerę w dobrej kondycji. Poza tym warto skorzystać z zabiegów przeciwzmarszczkowych realizowanych w dobrych gabinetach. Ze swojej strony polecić mogę Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka – Kruk. Oferuje on serię zabiegów regenerujących, nawilżających i ujędrniających, które wyraźnie wygładzają zmarszczki oraz sprawiają, że skóra jest gładsza i zdrowsza. Na stronie http://gorlickakruk.pl/zabiegi-przeciwzmarszczkowe/ dostępne są szczegóły oferty. Warto spojrzeć. :mrgreen:
domi78
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:08 sie 2017, 18:09

20 wrz 2018, 08:40

Witajcie, walczę ze zmarszczkami już znacznie za długo. Piszę do was z prośbą, o doradzenie jaki krem skuteczny wybrać przeciw zmarszczkom. Mam dość podrób i tanich specyfików chcę przede wszystkim coś co będzie skuteczne i dobre! Czytałam opinie o kremie liftingującym, przeciwstarzeniowym Calluna Medica. Czy ktoś może używa go ? Jakieś opinie ? Dziękuję za pomoc.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

20 wrz 2018, 08:55

Według mnie nie ma możliwości kompletnego zlikwidowania głębokich zmarszczek, ale dzięki wysokiej jakości kremom, można je znacznie zmniejszyć. Jeżeli chcemy jak najdłużej utrzymać odżywiony i jędrny stan skóry, to warto prawidłowo dbać o swoją skórę każdego dnia. Ja np. od kilku lat stosuję naturalne kosmetyki Naturativ - https://www.naturativ.pl/ to właśnie dzięki nim objawy starzenia przyszły znacznie później, a moja skóra cały czas jest nawilżona i zdrowa. Dodatkowo teraz mają promocję aż do 35% na kosmetyki dla niej i dla niego.
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

21 wrz 2018, 00:36

zabiegi w gabinetach kosmetycznych z pewnoscią są bardzo skuteczne ale też uważam, że dobrze jest się zaopatrzeć w dobrej jakości naturalny krem. Ja od kilku dobrych tygodni używam Age Control STEM Cell Cream z Eldan Cosmetics. w składzie m.in pantenol, masło shea, komórki macierzyste z jabłoni czy olej ze słodkich migdałów. Zapewnia mega intensywną regenerację skóry i jej odżywienie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl