Impreza firmowa

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

21 lut 2019, 19:58

Imprezę firmową warto zorganizować z rozmachem. Nalezy postarać się o porządne nagłośnienie, oświetlenie i systemy wizyjne. W końcu goście powinni być jak najbardziej zadowoleni! My poszliśmy w tym kierunku z pomocą https://bscav.eu/ , którzy wyposażyli nas w takie systemy.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

22 lut 2019, 18:39

Poszukaj sobie coś i Cateringu Arts - na imprezy firmowe sa jak znalazł, a do tego można naprawdę dopracować menu pod określonym katem, żeby wszystko wszystkim naprawdę odpowiadało. Polecam, sami korzystaliśmy.
Margaret45
Użytkownik
Posty:31
Rejestracja:03 sty 2019, 13:55

17 kwie 2019, 12:52

My dwa tygodnie temu mieliśmy spotkanie biznesowe i wybraliśmy na takie spotkanie miejsce nietypowe bo Zajazd Na Kępie w Ustroniu. Na miejscu czekały na nas bardzo ładna i klimatyczna restauracja gdzie zamówiliśmy przepyszne dania z kuchni Polskiej i do tej porty wspominam te pyszne jedzenie.
Awatar użytkownika
kamasi
Posty:4
Rejestracja:06 maja 2019, 22:06

06 maja 2019, 22:09

ciekawa opcja 😄 nam szefostwo wlasnie zawsze organizuje takie przyjecia z dodatkowymi atrakcjami i ostatnio w Dworku Wapionka w Gorznie moglismy pograc w gre terenowa 🙂 naprawde fajna opcja, bo wszyscy sie mega zaangazowali :D
komozal
Użytkownik
Posty:52
Rejestracja:03 mar 2017, 16:17

25 lip 2019, 09:36

To wszystko zalezy gdzie i jak chcecie zorganizować te konferencję. Z pracy mieliśmy event zorganizowany w Hotelu imperium bardzo ciekawe miejsce, duża sala na konferencję, pomysłowo ustawione krzesła, dobrze wyposażona ta sala, jeżeli chodzi o sprzęt wieczorkiem załapaliśmy sie tez na spektakle rewiowe, pokazy taneczne, więc całkiem fajne miejsce i naprawdę ogromne możliwości na spędzenie czasu.
Ostatnio zmieniony 06 sie 2019, 18:03 przez komozal, łącznie zmieniany 1 raz.
giron008
Użytkownik
Posty:307
Rejestracja:27 mar 2019, 11:01

01 sie 2019, 22:56

Musieliśmy wypożyczyć specjalistyczne meble eventowe na tego typu wydarzenie. Dostarczyli je nam https://www.meblostrefa.com/ co uważam za wybór bardzo trafiony. A to ze względu na ich jakośc, ale i cenę tej usługi!
kowalski007
Użytkownik
Posty:300
Rejestracja:16 sty 2019, 19:40

06 wrz 2019, 11:15

Firmową imprezę postanowiliśmy spędzić w męskim gronie! Padł pomysł : a może wybierzemy się do klubu ze striptizem? Czemu nie! Jeden kolega odradzał Hustler Club https://www.hustlerclub.pl/ w Warszawie, ze względu na dziwne pogłoski, z kolei drugi stwierdził, że to stek bzdur i jako stały bywalec twierdzi, że nic takiego nie ma tam miejsca. Zdecydowaliśmy przekonać się na własnej skórze. No i co? Ten drugi miał rację - na miejscu bawiliśmy się do białego raba, przy świetnej muzyce i fajnych dziewczynach. :)
Awatar użytkownika
piertucha
Posty:8
Rejestracja:06 sie 2019, 12:22

25 wrz 2019, 13:37

My mieliśmy ost. zorganizowane spotkanie biznesowo rekreacyjne dla pracowników około 200 osób.
I szef wszystkich zaskoczył pokazem barmańskim . Każdy był zachwycony. Nigdy czegoś takiego nie widziałam. Dzieło sztuki . Wykonywała dla nas to Krzysztof Drabik z Speedbar . Mistrz jak dla mnie i moich znajomych z pracy
Awatar użytkownika
Agnes33
Posty:1
Rejestracja:17 paź 2019, 16:58

17 paź 2019, 17:04

Znam ten Speedbar! Byłam na weselu, gdzie występował ten Pan Krzyś. Ekstra atrakcja. Polecam na wesele, imprezę firmową.
Awatar użytkownika
Tuhaj
Posty:19
Rejestracja:18 lis 2019, 12:48

19 lis 2019, 14:04

Ja bym bardziej postawił na własną organizację takiej imprezy firmowej. Ostatnio mój brat organizował taki event z pomocą PESTKA EVENT Paulina Pyż i powiem wam, że super sprawa. Zorganizowali niezapomnianą imprezę - mnóstwo atrakcji, bogaty program rozrywkowy. Doskonale wsłuchali się w oczekiwania mojego brata. Stworzyli super klimat, znaleźli odpowiednie miejsce - wszystkim się zajęli. Brat z pracownikami tylko udali się na miejsce i dobrze się bawili. To dobra opcja, jeśli nie macie pomysłu albo chcecie spróbować czegoś nowego.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl