Jak dobrze nawilżyć skórę?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Ireczek
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:09 cze 2018, 19:41

25 lip 2018, 15:43

Ja stosuje Only for Man extra energy krem nawilżający przeciw oznakom zmęczenia od Bielendy. Przyznam, że jest to chyba najlepszy kosmetyk jaki do tej pory stosowałem a podpatrzyłem ten kremik u kumpla na siłce :D
sawkka
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:18 kwie 2018, 12:57

27 lip 2018, 11:38

Ja żeby odpowiedno nawilżyć skórę to zawsze po prysznicu korzystam z takiego balsamu https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-dermoprotektor/ jest bardzo fajny nie zostawia tłustej warstwy i szybko się wchłania :) 5 minut i gotowe
nocna1
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:20 lis 2017, 14:59

05 gru 2018, 09:59

Nawilzenie skory jest dla mnie bardzo wazne. Czesto zmieniam kosmetyki, ale zawsze musze miec dobry i sprawdzony balsam. Uzywam kremu witaminowego HB i mam ladna, nawilzona skore. To wazne, zeby jej nie przesuszac za bardzo. Szczegolnie teraz zima bedzie trzeba zadbac bardziej o skore.
Florka
Użytkownik
Posty:81
Rejestracja:23 paź 2017, 09:22

01 gru 2021, 13:26

Sam krem, nawet najlepszy nawilżający, może nie pomóc. Aby skóra była dobrze nawilżona i dobrze wyglądała potrzebny jest kolagen, a z wiekiem jego udział w skórze maleje i stąd wygląd skóry się zmienia. Warto wiec systematycznie stosować kolagen, aby odbudowywać zniszczone komórki skóry i przywrócić jej odpowiednie nawilżenie, jędrność oraz gładkość. U mnie świetnie się sprawdza preparat Beautyllagen https://pharmaverum.pl/produkt/beautyllagen-60/ - nutrikosmetyk do picia (raz dziennie), który poza kolagenem ma jeszcze w swoim składzie biotynę, kwas hialuronowy, siarkę i witaminę c. Dzięki temu skóra wygląda młodziej, i ma odpowiednie nawilżenie.
Awatar użytkownika
gabrysia
Posty:10
Rejestracja:13 wrz 2021, 19:34

04 sty 2022, 18:36

polecam balsam vegan smoothie z bielendy to wegańska formuła tylko naturalne składniki
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl