Jak urozmaicić życie erotyczne?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Jadwisia
Użytkownik
Posty:45
Rejestracja:05 sie 2018, 12:08

30 mar 2020, 22:46

Ja od kiedy stosuję antykoncepcję to mam spontaniczny sex. Wcześniej się stresowałam jak używaliśmy z partnerem prezerwatywę ,bo w sumie nigdy nie wiedziałam czy chociażby nie pęknie. Od kiedy biore belarę to stres poszedł w zapomnienie i zawsze możemy sie kochać kiedy tylko mamy na to ochotę.
daniel991
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:22 kwie 2020, 23:51

22 kwie 2020, 23:53

My kupiliśmy trochę gadżetów, kobieta pamięta o fajnej bieliźnie ale najgorsze jest to, że przez stres i problemy zawodowe w łóżku też ię przestało układać. To byo dla mnie ciężkie, bo przestałem się czuć jak pełnowartossciowy facet. Kupiłem sobie teraz maxon active z sildenafilem i planuję romantyczny wieczór, kumpel mówi, ze to bardzo skutczny środek, liczę na udaną noc.
Luna78
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:05 cze 2018, 10:22

04 gru 2020, 12:28

Świetnym pomysłem na urozmaicenie życia erotycznego jest zakup gadżetów erotycznych. Dla mnie najważniejsza jest jakość tego typu produktów. Mogę polecić zabawki erotyczne ze sklepu https://eroprezent.pl/zabawki-i-gadzety-erotyczne, z którego regularnie korzystam.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl