Jak walczyć z nadwagą

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

28 lut 2019, 22:33

Polecam w posiłkach zamienić klasyczne ziemniaki na te niskokaloryczne. Poszedłem w tym kierunku z pomocą www.ziemniakiniskokaloryczne.pl . Najważniejsze jest to, że kompletnie nie tracimy na smaku, mimo ujemnych kalorii!
prezess
Użytkownik
Posty:12
Rejestracja:27 lip 2017, 21:53

07 mar 2019, 11:17

Tyle nie rzreć.
Awatar użytkownika
majk
Posty:7
Rejestracja:07 mar 2019, 11:22

07 mar 2019, 11:48

Deliktanie mowiac to tak. Odpowiednia dieta to polowa sukcesu moim zdaniem, do tego trzeba jeszcze dolozyc jakis wysilek fizyczny. Teraz za oknem co raz ladniej wiec dobrym wyborem moze byc bieganie badz tez jazda na rowerze. Co do posilkow to warto w miare mozliwosci gotowac we wlasnym zakresie .. to niejako da nam o wiele wieksza kontrole nad tym co spozywamy. Sam z mojego menu wyrzucilem wiekszosc przetwarzanych produktow oraz tych z duza zawartoscia cukru. Od tego juz mozna zrzucic pare dobrych kilogramow. Z przepisow staram sie wybieram te bardziej sycace np. uwielbiam pl/przepis/pierogi-z-surowym-miesem-mielonym swietnie sie sprawdzi. Mozna przygotowac nieduzym kosztem, a wieksza ilosc pozwoli na zorganizowanie obiadow takze w ciagu tygodnia :)
bunia
Użytkownik
Posty:278
Rejestracja:31 sie 2016, 20:43

10 cze 2019, 08:33

Ja probowalam roznych diet i efekty zazwyczaj byly marne ale odkad mam rozpisany caly plan zywienia przez dietetyka z Sokółki Elżbietę Horba to przede wszystkim nie odczuwam glodu i checi podjadania. mam tak dobrane wartosci odzywcze ze naprawde starcza mi energii na caly dzien a na wadze trace :)
kowalski007
Użytkownik
Posty:300
Rejestracja:16 sty 2019, 19:40

24 cze 2019, 12:03

Walkę z nadwagą umożliwia mi codzienne bieganie. A te stało się w pełni możliwe dzięki najlepszym ciuchom do biegania, akcesoriom. Dostarczone przez WE-ACTIVE https://we-active.pl/ sprawują się znakomicie, dzięki nim ta zabawa jest jeszcze przyjemniejsza. :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl