Jakie jedzenie w pracy to obciach?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

12 kwie 2018, 11:50

Ja zamiast skupiać się na tym jakie jedzenie w pracy jest obciachem skupiam się na tym jakie jedzenie w pracy odpowiada moim pracownikom i jakie chcieliby dostawać, bo w maju ruszamy z akcją promującą zdrowy tryb życia i zaczynamy zamawiac do biura owoce, warzywa i zdrowe przekąski. Jeśli chodzi o owoce i warzywa, to już dogadałam się z firmą, która prowadzi sklep internetowy z regionalnymi produktami od rolników, które nie mają nawozów i nie są konserwowane. Szukam jeszcze sklepu internetowego, w którym mogłabym kupować przekąski. Zastanawiam się nad sklepem Ebakalland i kupowaniem pracownikom przekąsek z tej oferty https://ebakalland.pl/vending.html . Co o tym sądzicie?
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

18 cze 2018, 11:01

Ja zawsze biorę do pracy to, na co mam ochotę i nie przejmują się tym, co o moim śniadaniu pomyślą współpracownicy. Zawsze zabieram ze sobą jakąś sałatkę, do tego kanapkę lub dwie, a jako przekąskę - owoce oraz takie wafle ryżowe https://kupiec.pl/produkt/wafle-ryzowe-naturalne/, które są idealne do pochrupania podczas pracy przy komputerze :)
Awatar użytkownika
Patis34
Posty:1
Rejestracja:18 cze 2018, 12:01

18 cze 2018, 12:32

Wszelkie pasty jajeczne, ryby bądź tłuste jedzenie. Staram się zdrowo odżywiać i zawsze dbam by kanapki były zdrowe i pożywne.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

19 cze 2018, 18:46

Myślę, że obciach przynosić coś mocno pachnącego. Ja teraz nie wyobrażam sobie nie przynosić do pracy nic, bo byłbym niesamowicie głodny.Odkąd jestem na diecie z cateringiem dietetycznym warszawski dzień od gesslera, to codziennie mam lunch w pracy i dla mnie to ogromna wygoda.
hala3
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:27 cze 2018, 13:03

27 cze 2018, 13:47

Jecie czasami tez cos na miescie?
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

10 mar 2019, 19:30

Ja najczęściej zabieram pudełka z mojej diety Warszawski Dzień. Nigdy się nie zawiodłem, a kaloryczność akurat taka, że starcza mi jedzonka, żeby mieć duuuużo siły! ;)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl