Jakie macie hobby na co dzień?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Ella
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:31 mar 2020, 13:27

22 kwie 2020, 21:19

Gram na skrzypcach, nic bardziej mnie nie relaksuje! Dlatego posiadam skrzypce wykonane na specjalne zamówienie, przez pracownię lutniczą Jacka Siwicy siwica .pl/ . Instrument prezentuje się bardzo solidnie, czuć i widać w nich rękę prawdziwego fachowca!
piataklepka
Użytkownik
Posty:24
Rejestracja:09 lis 2018, 17:29

15 maja 2020, 20:16

ja ostatnio ogladam filmy :) po kilka dziennie , mam sporo wolnego czasu wiec korzystam, wykupione VOD ze strefa ABO wiec mam do wyboru do koloru, seriale tez
Awatar użytkownika
Roog
Posty:6
Rejestracja:04 cze 2020, 14:33

05 cze 2020, 12:16

Nie tak na co dzień, ale przynajmniej dwa razy do roku staram się wybrać z paczką znajomych na narty. Można się rozluźnić, odstresować i naprawdę "przewietrzyć" głowę, co w biznesie jest wskazane :) A jeśli wydaje się wam, że narty to drogie hobby, sprawdźcie koniecznie sklep Narty Kraków. Można u nich znaleźć używane narty, które są zadbane i wyglądają praktycznie jak nowe - używane kupowałem swojemu dziecku właśnie, wiadomo, wyrośnie więc to świetna opcja. Do tego wszystkie niezbędne elementy na stok w jednym miejscu i w naprawdę konkurencyjnych cenach!
Awatar użytkownika
AgataD
Posty:14
Rejestracja:05 gru 2018, 10:04

22 cze 2020, 16:26

Może nie jest to jakieś wielkie hobby ale uwielbiam piec słodkości i w ogóle zajmować się gotowanie, Znajomi zgodnie twierdzą, że mam do tego smykałkę i chyba nieźle pichcę, bo zawsze wszytsko znika w mgnieniu oka. Od dawna poszukiwałam w miarę niedrogiej porządnej drewnianej deski ale chciałam aby była dość gruba, a nie te zwykłe, które mają po ok. 2 cm. Owszem są wszędzie ale ceny szokujące, jednkamkto szuka ten i trafia. Ja trafiłam w superwnetrze i to o ponad stówkę taniej, a deska jest z akacjowego drewna, więc solidna.
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

07 lip 2020, 21:50

W moim przypadku jest to pływanie jachtem. Od kiedy odkryłem ofertę http://flowczarter.pl/ , czarterujących jachty bez patentu, staram się jak najczęściej korzystać z takiej możliwości. Odpowiada mi to jak nigdy, serio. To prawdziwa frajda!
komozal
Użytkownik
Posty:52
Rejestracja:03 mar 2017, 16:17

19 sie 2020, 12:24

Ja uwielbiam teatr i już nie umiem się doczekac na sztukę NIC, bo bilety mam kupione i teraz tylko jechać do Lublina, na świetną sztukę :) Nie mogę się już doczekać, naprawde to bedzie rewelacyjny spektakl i z całą pewnością emocjonujący.
bronson
Użytkownik
Posty:51
Rejestracja:26 lis 2017, 15:34

01 mar 2021, 00:05

Krav Maga się kłania! : ) Polecam każdemu! Tylko jednak widzę jak ważne jest odpowiednie towarzystwo, w sensie klub w którym się trenuje. Wcześniej miał „epizod” w innym i zraziłem się na 2 lata, ale wróciłem do tematu tutaj właśnie https://tribesquad.pl/ i naprawdę polecam. Bo nie chodzi tylko o to co się dzieje na samym trenigu, ale co ogólnie ci ludzie mają w głowach. A mają dużo!
Awatar użytkownika
nala
Posty:6
Rejestracja:27 sty 2023, 17:32

28 lut 2023, 19:41

Bardzo lubię filmy czy też seriale. W każdej możliwej wolnej chwili staram się nadrabiać i świetnie pomaga mi w tym strona https://ekino.sx/ Jest to vod, gdzie mogę oglądać za darmo i bez ograniczeń.
kubeczek
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:23 lis 2017, 23:48

06 cze 2023, 10:36

spelniam sie przy komputerze :D teraz kupilam sobie nowa klawke i mysze z genesisa i ciupie w gry po nocach :D
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl